Виходець з Чернігівщини Олексій Гончарук очолив уряд України

29 августа 2019
824 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18848.jpg

Виходець з Чернігівщини Олексій Гончарук очолив уряд України

Виходець з Чернігівщини Олексій Гончарук очолив уряд України. Відповідне рішення за поданням президента України Володимира Зеленського  було затверджене на першому засіданні парламенту 9 скликання.За проголосувало 290    народних депутатів

Як відомо,  Олексій Гончарук виходець з Чернігівської області. Закінчив середню школу в м. Городня Чернігівської області. Працював молодшим юристом ТОВ "Городнянський завод продтоварів", повідомляє видання Чернігівщина.

Сьогодні заступник керівника Офісу президента. За освітою Гончарук юрист, працював керуючим партнером в одній з юридичних фірм. У 2014 році балотувався у народні депутати під №1 списку партії "Сила людей", яка тоді набрала 0,1% голосів. 

Згодом Гончарук був позаштатним радником скандального міністра екології Ігоря Шевченка, якого запам'ятали як людину, що літала на одному чартері з олігархом Олександром Онищенком. Далі нинішній заступник глави ОПУ працював радником першого віце-прем'єра Степана Кубіва. З 2015 року Гончарук очолив офіс ефективного реагування BRDO, який фінансує Європейський Союз. 

Цей офіс займається спрощенням системи державного регулювання у відносинах держави і бізнесу. 

Навесні цього року співзасновник Monobank Дмитро Дубілет познайомив Гончарука з Андрієм Богданом, який і привів його на Банкову. На новій роботі у нього склалися хороші відносини з Богданом. Джерела запевняють, що Гончарук дослухається до свого керівника та не перечить йому. 

Похожие статьи:

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Новости Общества​Яценюк звернувся до українців напередодні виборів (ВІДЕО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети