Чиновники ЄС проти Майдану в Білорусі

21 августа 2020
6142 просмотра Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article19589.jpg

В Євросоюзі зацікавлені в стабільності на території білоруської держави. Європейські чиновники хочуть, щоб переговори між владою і опозицією були конструктивними, а сама Білорусь добилася економічного процвітання. При цьому Європейський союз не хоче повторення подій українського Майдану.

Як повідомив топ-чиновник з Європейського союзу на умовах анонімності журналістам Reuters, ситуація в Білорусі 2020 року суттєво відрізняється від української ситуації 2013-2014 років. За його словами, президент Європейської ради Шарль Мішель впевнений, що протести в Білорусі не залежать від євроінтеграційних настроїв.

Досвід України важливий в тому сенсі, що ніхто не захоче повторення такого ж сценарію, з яким зіткнулися після євромайдану українці. Євросоюз тому не зацікавлений ні в Майдані-2, ні в хаосі на території Білорусі, який може прийти після зміни влади. Білорусь не можна називати Україною, оскільки білоруси не хочуть в Євросоюз.

Анонімне джерело переконане, що Європейський союз сприятиме стабільності в Білорусі, переговорам між владою і суспільством. Євросоюз зацікавлений в економічному процвітанні Білорусі, щоб при цьому не було порушено геополітичний баланс між РФ, Білоруссю і ЄС.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиОпозиція готується назвати "єдину команду для перемоги"

Новости ПолитикиДобкін остаточно зійшов з розуму, назвав киян "недалекими" і запропонував повернути Харкову статус столиці

Новости ПолитикиОпозиція починає запис всіх бажаючих до об'єднання "Майдан"

Новости ПолитикиИсполнение закона об амнистии митингующих будет под контролем

Новости Общества​Користувачі соціальних мереж проти концертів Ані Лорак

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети