Додон програв в першому турі виборів президента Молдови

2 ноября 2020
5355 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19693.jpg

 1 листопада в Молдові пройшли всенародні вибори президента. Явка склала 42,76%. В країні проголосували понад 1,2 млн осіб. За кордоном на виборчі дільниці прийшли ще 148 тис. громадян.За повідомленням  ЦВК про результати  виборів президента Молдови, що відбулися в неділю, перше місце зайняла прозахідна опозиціонерка Майя Санду.Такі дані ЦВК Молдови за результатами підрахунку понад 100% бюлетенівв.

Санду, яка є лідером партії "Дія і Солідарність", зайняла перше місце з результатом 36,16% голосів виборців.При цьому жителі Кишинева більше підтримали Майю Сандуу.Також Майя Санду стала лідером за кордоном.Другим став діючий глава держави Ігор Додон, який балотувався як незалежний кандидат, — 32,61% голосів.На третьому місці опинився Ренато Усатий, який набрав 16,90% голосів. Далі йдуть Віолета Іванова (6,49%), Андрій Нестасе (3,26%), Октавіан Цику (2,01%), Тудор Деліу (1,37%). На останньому місці Дорін Кіртоаке з 1,20% голосів.

Жоден з кандидатів не набрав більше 50% голосів виборців, а, значить, через два тижні має відбутися другий тур, в який вийшли Санду і Додон.У другому турі виборів визнають такими, що відбулися незалежно від кількості виборців, які прийдуть на дільниці

 

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Новости ПолитикиОппозиция признала, что досрочные выборы в Украине невозможны

Новости ПолитикиВ оппозиции считают единого кандидата недостаточным для победы

Новости ПолитикиУ Кличка плани не змінилися - він йде в президенти

Новости ПолитикиЕС больше не хочет сотрудничать с властью Украины – президент Литвы

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети