Китайські космонавти вдруге розпочали роботи у відкритому космосі

26 декабря 2021
2466 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article20272.jpg

26 грудня члени довготривалої експедиції на китайську орбітальну станцію «Тяньгун» вийшли у відкритий космос для позакорабельної діяльності. Про це повідомляє China Daily.
До робіт за бортом орбітальної станції приступили командир місії Чжай Чжиган та лаборант-дослідник Е Гуанфу. Пілот-оператор Ван Япін (жінка) координувала їхню роботу зі станції. Роботи у відкритому космосі тривали кілька годин.
Чжай Чжиган, Е Гуанфу та Ван Япін прибули на орбітальну станцію «Тяньгун» на кораблі «Шеньчжоу-13» 16 жовтня 2021 року. 8 листопада Чжиган та Япін здійснили перший плановий вихід за борт станції для виконання низки робіт. Ван Япін стала першою китайською жінкою, яка побувала у відкритому космосі.
Планується, що екіпаж корабля Шеньчжоу-13 пробуде на орбітальній станції близько шести місяців. Це стане рекордом тривалості для пілотованих місій Китаю.
Створення китайської космічної станції «Тяньгун» розпочалося у квітні 2021 року, коли на орбіту було виведено базовий модуль, «Тяньхе». У 2022 році Китай планує запустити модулі «Веньтянь» та «Ментянь» та завершити розгортання орбітальної станції.


 

Похожие статьи:

IT-ТехнологииПутін хоче захопити місяць

IT-ТехнологииСкільки зароблять космонавти?

Новости Сельского хозяйстваНаостанок команда Януковича встигла «кинути» Китай на $3 мільярдів

Новости ПолитикиЯнукович зря поехал в Китай

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети