Путін впав у кому і не реагує на біль. Чи правда, що в Кремлі шукають наступника?

16 июня 2022
8315 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article20341.jpg

Інформація про погіршення стану російського диктатора регулярно з’являлася в мережі ще з 2014 року. Декілька днів тому був опублікований новий інсайд. Розвідка, посилаючись на свої джерела в Кремлі, повідомила, що Путін впав в кому після невдалого хірургічного втручання. В ході операції йому мали видалити ракову пухлину.
За інформацією інтернет-ЗМІ «Обозреватель» на даний момент стан кривавого диктатора підтримують апарати життєзабезпечення. У президента РФ начебто з’явилися всі ознаки погіршення рефлексів стовбура головного мозку, і наразі він перебуває у коматозному стані.
Спецслужби стверджують, що оточення Путіна почало активно шукати наступника та обговорювати різні сценарії передачі влади. Стан диктатора ймовірно буде приховуватися доти, доки це буде можливо. Для створення необхідної медіа-картинки на публіці будуть з’являтися двійники.
Слід сказати, що українці дуже бурхливо відреагували на новину про різке погіршення стану президента РФ. Сотні тисяч людей схрестили пальці, бажаючи, щоб ця новина виявилася правдою, і диктатор нарешті відійшов на той світ. Причому якомога скоріше. Український політичний діяч Борислав Береза також висловився з цього приводу. В своєму телеграм–каналі він заявив, що зі смертю Путіна нічого не зміниться. Війну зможуть зупинити лише ЗСУ, достатня кількість важкого озброєння та великі втрати росіян у цій війні.
Очікується, що глава МЗС РФ Сергій Лавров найближчим часом повинен звернутися до президента Туреччини щодо анонсування зустрічі Володимира Путіна та Володимира Зеленського. Однак через високу ймовірність розкриття підміни диктатора двійником очікувана зустріч ймовірно так і не відбудеться. У зриві перемовин скоріш за все звинуватять Київ, якому висунуть неприйнятні умови.
На користь версії про кому Путіна свідчить і те, що формат зустрічей очільника Кремля з партнерами зазнав суттєвих змін. Йдеться про щорічний Петербурзький міжнародний економічний форум. Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що ніяких особистих зустрічей з іноземними учасниками заходу не буде.
Слід зауважити, що інформація про кому Путіна потребує офіційного підтвердження. Але, якщо це дійсно станеться в мільйонів українців з’явиться привід для святкування.

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk