В Польщі почали відзначати 20-річчя вступу в НАТО

9 марта 2019
825 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18372.jpg

 12 березня Польща відзначає 20-річчя вступу країни в НАТО.Президент Польщі Анджей Дуда та міністр оборони Маріуш Блащак відвідали військовослужбовців в Ожиш з цієї нагоди.Твкож з нагоди роковин Міністерство національної оборони організує 20 пікніків у військових частинах в усій Польщі.

Пікніки під лозунгом "20 років Польщі в НАТО" відбудись  в суботу у військових частинах, зокрема, в Білостоку, Бидґощі, Ґдині, місті Кєльце, Кракові, Любліні, Ряшеві, Познані, Щеціні, Вроцлаві, Томашеві Мазовєцькому та Жаґані. У програмі демонстрація військової техніки, концерти військових оркестрів та можливість покуштувати традиційного під час таких подій солдатського горохового супу. Заходи почалися об 11.00 годині. Спільним для всіх є підняття о 13.00 прапорів Республіки Польща та Північноатлантичного альянсу у супроводі гімнів. Про це повідомляє ПольськеРадіо

Пікнік у Ряшеві відвідав прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький, а пікнік у Мінську Мазовєцькому – міністр національної оборони Маріуш Блащак.

Польща вступила в ряди Північноатлантичного альянсу 12 березня 1999 року. У комюніке Міністерства національної оборони з цієї нагоди написано, що участь у НАТО, "наймогутнішому політично-військовому союзі в світі, не лише дала гарантії безпеки у формі П’ятої статті Північноатлантичного договору, але й довела до зміцнення позиції та значення країни на міжнародній арені. Протягом двадцяти років Польща своєю позицією та активністю довела, що вона є надійним і активним союзником".

Похожие статьи:

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

Новости КиеваКолишній президент Польщі Лех Валенса сьогодні відвідає Київ

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости в миреПольща ускладнила видачу дозволів на роботу для українців

Новости Украины​Україна імпортувала через Польщу 4 млн кубометрів газу за один день

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети