Ахметов купив “Київобленерго”

29 мая 2019
570 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18605.jpg

ПрАТ “Київобленерго” повідомило про придбання “ДТЕК” контролю над компанією, отримавши відповідну інформацію від державної установи “Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України”.

Крім того, згідно з повідомленнями на сайті обленерго, наглядова рада компанії на засіданні 24 травня звільнила правління на чолі з Володимиром Чернявським.

Нові члени правління не обрані, але в підконтрольних “ДТЕК” електромережних компаніях воно відсутнє, а оперативним управлінням займається генеральний директор.

Наразі до операційного холдингу “ДТЕК Мережі”, організованого у 2018 році, входять п’ять підприємств: “ДТЕК Київські електромережі”, “ДТЕК Дніпровські електромережі”, “ДТЕК Донецькі електромережі”, “ДТЕК Високовольтні мережі”, “ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля” .

Як повідомлялося, на початку січня 2019 року "ДТЕК" заявив про намір сконцентрувати 68,2949% акцій АТ "Одесаобленерго" і 93,9978% ПрАТ "Київобленерго", що належать групі VS Energy.

До структури VS Energy International Ukrainе входять такі підприємства, як: "Київобленерго", "Рівнеобленерго", "Херсонобленерго", "Кіровоградобленерго", "Житомиробленерго", "Одесаобленерго", "Чернівціобленерго", "Севастопольенерго". Також компанія володіє значними пакетами акцій у "Миколаївобленерго" і "Хмельницькобленерго".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юридичних і фізичних осіб, кінцевими беніфіціари ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна" є громадяни Латвії Віліс Дамбінс, Артурс Альтбергс і Валтс Вігантс, а також Марина Ярославська (Німеччина).

За даними ЕП, реальними власниками групи VS Energy є росіяни Євген Гінер, Михайло Воєводін і Олександр Бабаков.

Похожие статьи:

Новости Политики​Ахметов не авторитет для сепаратистів. Умовити залишити будівлю ОДА не вдалося (ВІДЕО)

Новости ПолитикиСмогут ли олигархи поменять ситуацию в Украине

Политические статьиАхметов и Коломойский оказались «под колпаком» у Арбузова

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Новости УкраиныГубернатор Донецкой области рассчитывает на поддержку Рината Ахметова

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети