Апеляційний суд Англії зобов’язав Коломойського і Боголюбова повернути судові збори Приватбанку

24 октября 2019
2719 просмотров Голосов: 0 Автор:Igor Amicable
article18964.jpg

23 жовтня, у середу Апеляційний суд Лондона зобов’язав колишніх власників колишнього найбільшого приватного кредитора в Україні "ПриватБанку" повернути судові витрати та гроші, які їм присудив  суд.Про це повыдомила прес-служба ПриватБанку.

Минулого тижня Апеляційний суд Англії та Уельсу  постановив, що він має право розглянути справу про шахрайство, порушену банком проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших підсудних.

Відповідачам було наказано повернути виплати проміжних витрат, які були сплачені їм Банком після рішення першої інстанції минулого року. Банк повинен отримати 4 мільйони  від пана Коломойського, 2 мільйони від пана Боголюбова та 1,5 мільйона від корпоративних відповідачів, — йдеться в повідомленні банку.

Решту 3,4 мільйона фунтів слід погасити банку для покриття судових витрат до 12 листопада. ПриватБанк заявив, що це не остаточна сума, оскільки "загальна сума відповідальності за витрати відповідачів" все ще розраховується.

Влада України стверджує, що практика кредитування банку при магнаті-мільярдері Коломойському нанесла збитки державі на  мільярди доларів, тому ПриватБанк був націоналізований у 2016 році для захисту вкладів та фінансової системи України.

Похожие статьи:

ЭкономикаПриватБанку настав кінець

Новости ПреступностиСотрудники ПриватБанка украли из бюджета 19 млрд. гривен

Новости ЭкономикиГонтарева:Приватбанк исполняет все требования Нацбанка Украины

Новости УкраиныЧерговий банк обмежив зняття готівки з карт

Новости БизнесаВ американском рейтинге «Forbes» оказались 9 украинцев

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети