Ціни на газ для населення на жовтень знижені. Нафтогаз

16 октября 2019
2512 просмотров Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article18953.jpg

Нафтогаз знизив ціну на газ на жовтень на 4,9% або на 220,88 гривень до 4 272,76 гривень за тисячу куб. м (без ПДВ і вартості транспортування). Про це йдеться в повідомленні компанії 16 жовтня.

"Жовтнева ціна на газ для населення та інших споживачів, які отримують газ по ПСО, знизилася на 4,9% в порівнянні з рівнем вересня і складе 4 272,76 гривень тис.куб.м. Хоча ціни газу на європейському ринку вже істотно збільшилися в порівнянні з річним рівнем, регульована ціна газу в Україні визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням йдеться в повідомленні.
У компанії повідомляють, що з квітня ціна на газ для населення знизилася на 32%.

При цьому в Нафтогазі відзначають, що невикористаний газ, придбаний за програмою "Газовий запас" споживач зможе повернути постачальнику після закінчення зимового періоду і засоби за невикористаний газ повернуться споживачеві в повному обсязі.

"Також споживач має можливість оплатити газ за рахунок зменшення свого газового запасу, звернувшись до постачальника. Всі постачальники, які взяли участь в акції, підтвердили готовність надати клієнтам можливість розрахуватися за рахунок зменшення передплачених обсягів за ціною газового запасу", підкреслили в компанії.

Похожие статьи:

Новости Экономики​Постачання газу на Україну з червня переводиться на передоплату

Новости Украины«Нафтогаз» віддасть борги «Газпрому» протягом декількох місяців

Новости УкраиныУкраїна збільшила імпорт російського газу

Новости Украины«Нафтогаз» ограничил до минимума поставки газа для ряда областей

Новости ЭкономикиНафтогаз в червні підвищить ціни на газ для населення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети