Як зросли зарплати в різних регіонах України

27 января 2018
1036 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article16814.jpg

Державна служба зайнятості опублікувала дані щодо найбільших та найменших заробітних плат в Україні.

Найвищий рівень заробітку у 2017 році зафіксували у Києві – 11 643 гривні. Далі у рейтингу опинились Полтавська, Дніпропетровська, Запорізька області, де люди заробляють у середньому 7 400 гривень. Значно кращі показники, аніж раніше, показало Закарпаття, де через міграційні процеси середня зарплата зросла до 6 700 гривень. Про це розповів в. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.

За його словами, покращення на Закарпатті спровокували самі роботодавці, які намагаються втримати кваліфікованих робітників. Загалом трудова міграція є значною проблемою, яка виникає через низьку зарплату у різних сферах.

«Нині найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів – це майже 3 тисячі 700 гривень за даними Держстату», – відзначив Ярошенко.

Виникають проблеми у податковій та банківській сферах, так як в країні війна. Але більшість підприємців погоджують, що кваліфіковані кадри заслуговують на гідний заробіток.

«Ми почали кампанію «живи і працюй в Україні» Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе має бути відповідна кваліфікація», – підсумував посадовець.


 

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети