Кабінет Міністрів скасував безкоштовний проїзд у транспорті

15 ноября 2019
3774 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article19020.jpg

У всіх видах громадського транспорту України скасовується безкоштовний проїзд, і тепер всі пільги держава буде монетизувати. Монетизація пільг торкнеться проїзду в тролейбусах, автобусах, трамваях, метро, ​​а також і приміських маршрутів.Уряд затвердив Порядок надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах.

У Міністерстві соцполітики пояснили, що всі пільги будуть видавати грошима. Рішення було прийнято на засіданні Кабміну. Остаточні розміри виплат визначать місцева влада, але Кабмін затвердив основний принцип розрахунків на місяць: середня вартість проїзду множиться на 30 поїздок. При цьому в Міністерстві розповіли, що пільговики будуть в рівних умовах, монетизація буде однаковою і для тих, хто користується безкоштовним проїздом лише кілька разів на місяць, і для тих, хто використовує пільги по кілька разів на день. Крім того, ті українці, які користуються відразу декількома пільгами, будуть отримувати грошові компенсації тільки за однією з них по найбільшій.

Для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшується на 20 відсотків. Для осіб з інвалідністю 1-ї і 2-ї груп, а також дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.

Система запрацює, коли її затвердять обласні та Київська міська державна адміністрація, адже фінансувати це будуть місцеві бюджети.Лише тоді, коли місцева рада прийме рішення про "монетизацію", вступає в дію і "Порядок надання пільг у готівковій формі..." який був схвалений Урядом.

Перевізники відзначили, що вітають монетизацію пільг. Потрібно відзначити, що тільки в минулому році через пільговиків українські перевізники втратили близько одного мільярда гривень.

Похожие статьи:

Новости КиеваРаду пікетують 500 осіб - вимагають люстрації та доступу до інформації про кадрові призначення

Новости УкраиныУ Кабміні кажуть, що імпортні товари трохи подорожчають

Новости ПолитикиАктивісти Євромайдану заблокували центральний вхід у Кабмін

Новости ЭкономикиЗаборона на експорт нафти,яка діяла 40 років скасована - Конгрес США

Новости ОбществаВперше за десять років «Вечірній Квартал» знятий з ефіру

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети