Китай визнав всі операції з криптовалютою незаконними

25 сентября 2021
1573 просмотра Голосов: 0 Автор:Victor Barkаs
article20174.jpg

Центральний банк Китаю оголосив, що всі транзакції криптовалютою є незаконними, фактично забороняючи цифрові маркери, такі як біткоіни. Про це пише УНН з посиланням на ВВС.
"Комерційна діяльність, пов'язана з віртуальною валютою, є незаконною фінансовою діяльністю", — повідомив Народний банк Китаю, попередивши, що "серйозно загрожує безпеці активів людей".

Китай є одним з найбільших в світі кріптовалютних ринків. Коливання там часто впливають на світові ціни на криптовалюту. Ціна біткойнов знизилася більш ніж на 2000 доларів (1460 фунтів стерлінгів) після китайського оголошення.
Це останній в Китаї національний розгром того, що він вважає нестабільними, спекулятивними інвестиціями в кращому випадку — і способом відмивання грошей в гіршому. Торгівля криптовалютою була офіційно заборонена в Китаї з 2019 року, але тривала онлайн через іноземні біржі.
Однак в цьому році відбулися значні репресії. У заяві чітко зазначено, що ті, хто причетний до "незаконної фінансової діяльності", здійснюють злочин і будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.
Іноземні веб-сайти, що надають такі послуги громадянам Китаю в Інтернеті, також є незаконною діяльністю.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиСтоимость криптовалюты биткоин растет: один биткоин стоит $9500

Релизы«Где взял? Намайнил!» Компания Mining.net.ua о биткойнах, рынке криптовалют и особенностях создания собственного дата-центра

Новости ОбществаУкраинцы все больше используют биткоины.Где и почем

Новости БизнесаБііткойну виповнилось 10 років! Як це працює? Відео

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети