В Україні буде впроваджено правовий статус криптовалюти

6 ноября 2019
107 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18998.jpg

Міністерство цифрової трансформації і одна з найбільших в світі екосистем, яка працює з технологією blockchain і криптовалют, міжнародна компанія Binance оголосили про підписання меморандуму щодо формування позиції у встановленні потенційного правового статусу віртуальних активів і валют в Україні, передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.

Як наголошується в повідомленні, Binance також допоможе розробити прозорі та ефективні механізми передачі прав на будь-які віртуальні активи або валюти з використанням технології блокчейн, а також сформувати вигідні умови для інвестицій і ведення бізнесу в Україні.
В рамках угоди про співпрацю Міністерство цифровий трансформації і Binance створять робочу групу для розробки стратегії впровадження технології блокчейн, створення нових віртуальних активів і ринку віртуальних валют в Україні, йдеться в повідомленні.
«Нарешті Україна опинилася в ситуації, коли виконавча, законодавча влада і представники ринку знайшли спільну мову в питанні регулювання українського криптовалютного ринку. Ми прагнемо створити комфортне, конкурентне середовище для розвитку криптоіндустріі в Україні », — зазначив віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
За його словами, до кінця поточного року Міністерство цифрової трансформації спільно з міжфракційним депутатським об'єднанням Blockchain4Ukraine і представниками комерційних компаній планують завершити роботу над відповідними законопроектами і подати на розгляд Верховної Ради.
"Ми вітаємо готовність Binance надати нам консультативну допомогу, адже досвід одного з провідних світових гравців у цій сфері дуже корисний для нас на етапі формування законодавчої бази і умов регулювання ринку", — поділився Михайло Федоров.

Міністр також додав, що підписанням меморандуму з Binance, ми відкриваємо Україну для однієї з найбільших криптовалютніх бірж в світі. Після створення законодавчої бази, компанія легально почне працювати в Україні, що принесе суттєві прибутки українському бюджету.

 

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети