Вибори.В містах донецької і луганської областей - зрив голосування

26 октября 2015
2091 просмотр Голосов: 0 Автор:
article10755.jpg

Згідно з повідомленням ЦВК в Донецькій області не відбулося голосування в Маріуполі і Красноармійську.Зрив голосування у Маріуполі та Красноармійську голова ЦВК пояснив системною протизаконною бездіяльністю окремих членів Маріупольської міської таКрасноармійської міської виборчих комісій, які відмовилися передати виборчі бюлетені 213 дільничним виборчим комісіям у Маріуполі та 37 ДВК — у Красноармійську. При цьому законність рішення щодо друку виборчих бюлетенів для голосування в Маріуполі була встановлена не тільки Центральною виборчою комісією, а і рішенням суду, яке набрало законної сили.З іншого боку у Красноармійську рішенням суду, прийнятим за п’ять годин до початку голосування, було скасовано рішення міської виборчої комісії щодо визначення виготовлювача виборчих бюлетенів лише на тій підставі, що для друку бюлетенів було обрано фізичну особу-підприємця, а не юридичну особу. Подібні рішення приймалися і багатьма іншими територіальними виборчими комісіями. Їх законність у жодному іншому випадку під сумнів не ставилась. Самі бюлетені, виготовлені для голосування в Красноармійську, вимогам закону відповідали повністю. Попри це, такі виборчі бюлетені, навіть будучи отриманими міською виборчою комісією, не були передані дільничним виборчим комісіям.

В обох випадках – Маріуполя і Красноармійська – подальшу юридичну оцінку суспільно-небезпечних наслідків протиправної бездіяльності окремих членів відповідних міських виборчих комісій неодмінно мають дати правоохоронні органи, до яких вже звернулася Центральна виборча комісія з огляду на можливу наявність у такій бездіяльності ознак складу кримінального правопорушення, передбаченого статтею 157 Кримінального кодексу України.

У Луганській областіСватівська міська виборча комісія на своєму засіданні 25 жовтня визнала вибори до Сватівської міської ради недійсними та встановила, що помилки при друку бюлетеней були зроблені з вини членів місцевої виборчої комісії". Також виборчком Лисичанська визнав місцеві вибори в місті такими, що не відбулися. Про це заявив керівник юридичного департаменту штабу «Блок Петра Порошенка» Солідарність", депутат Верховної Ради від фракції БПП Сергій Алексєєв.«Відбулося засідання місцевої виборчої комісії, і вона прийняла рішення визнати вибори такими, що не відбулися», — повідомив він.За словами Алексєєва, причиною такого рішення, стала надмірна кількість помилок у назвах партій у бюлетенях.«10-12 партій були записані неправильно», — підкреслив він.

Похожие статьи:

Происшествия​В результаті атаки на військову частину в Маріуполі загинули три людини

ПроисшествияПричиною пожежі на складі боєприпасів в Сватово стали диверсійні дії ворога

Новости ПолитикиПрихильники федералізації в Маріуполі вибрали 75 народних депутатів

Новости Культуры​Російські зірки побоюються їхати в Луганськ і Донецьк

Новости Украины​Ахметов виступив проти ДНР і пообіцяв страйки (ВІДЕО)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети