ПОСТАНОВА
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів,
членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
Обрати головами, першими заступниками, заступниками голів, секретарями, членами комітетів Верховної Ради України восьмого скликання таких народних депутатів України:
1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:
Голова Комітету — КУТОВИЙ Тарас Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — ЛАБАЗЮК Сергій Петрович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
заступник голови Комітету — БАКУМЕНКО Олександр Борисович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету – БОБОВ Геннадій Борисович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
заступник голови Комітету — ЗАБОЛОТНИЙ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ІВЧЕНКО Вадим Євгенович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
секретар Комітету — ЛУНЧЕНКО Валерій Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
члени Комітету:
БРИЧЕНКО Ігор Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ВАДАТУРСЬКИЙ Андрій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ВІТКО Артем Леонідович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
ДАВИДЕНКО Валерій Миколайович – народний депутат України, позафракційний;
ДІДИЧ Валентин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ДМИТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ДОБКІН Дмитро Маркович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
КІТ Андрій Богданович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
КОЗАЧЕНКО Леонід Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
КОРНАЦЬКИЙ Аркадій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
КУЗЬМЕНКО Анатолій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
КУЛІНІЧ Олег Іванович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
КУЧЕР Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ЛЮШНЯК Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
МАРТИНЯК Сергій Васильович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
МІРОШНІЧЕНКО Іван Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
МУШАК Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
НЕГОЙ Федір Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
НЕСТЕРЕНКО Вадим Григорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ОМЕЛЬЯНОВИЧ Денис Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ПЕТЬОВКА Василь Васильович – народний депутат України, позафракційний;
ХЛАНЬ Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЮРЧИШИН Петро Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства:
Голова Комітету —
перший заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
перший заступник голови Комітету — СКУРАТОВСЬКИЙ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — БАБАК Альона Валеріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
заступник голови Комітету – КОДОЛА Олександр Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету – САБАШУК Петро Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови комітету – ШИНЬКОВИЧ Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
секретар Комітету — СТАШУК Віталій Филимонович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
члени Комітету:
ГАЛЬЧЕНКО Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
ЗУБИК Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
ІВАХІВ Степан Петрович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
МАРЧЕНКО Олександр Олександрович – народний депутат України, позафракційний;
3) Комітет з питань бюджету:
Голова Комітету — ПАВЕЛКО Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — ДЕРКАЧ Андрій Леонідович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
заступник голови Комітету – КРИВЕНКО Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету – МЕЛЬНИК Сергій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету –заступник голови Комітету – САВЧЕНКО Олексій Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ШКВАРИЛЮК Володимир Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
члени Комітету:
ВАНАТ Петро Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ГЄЛЛЄР Євгеній Борисович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
ГОРБУНОВ Олександр Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ГОРДЄЄВ Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ДУБНЕВИЧ Богдан Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ІЩЕЙКІН Костянтин Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КРУЛЬКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
КУЛІЧЕНКО Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЛЕВЧЕНКО Юрій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
МАТВІЄНКО Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МЕДУНИЦЯ Олег Вячеславович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МОЛОТОК Ігор Федорович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
ПАВЛОВ Костянтин Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ПИНЗЕНИК Віктор Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ПРЕСМАН Олександр Семенович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
РУДИК Сергій Ярославович – народний депутат України, позафракційний;
СКОРИК Микола Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
УНГУРЯН Павло Якимович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ШЕВЧЕНКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ШУФРИЧ Нестор Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики<br/> та місцевого самоврядування:
Голова Комітету — ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
перший заступник голови Комітету — ЛЕДОВСЬКИХ Олена Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету – АМЕЛЬЧЕНКО Василь Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету – КУДЛАЄНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — КУРИЛО Віталій Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ГОНЧАРЕНКО Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
БАЛОГА Іван Іванович – народний депутат України, позафракційний;
БЕРЕЗЮК Олег Романович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
БОЙКО Олена Петрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
БУБЛИК Юрій Васильович – народний депутат України, позафракційний;
ГУЛЯЄВ Василь Олександрович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
ДЕХТЯРЧУК Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ДОБКІН Михайло Маркович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
МАТВІЙЧУК Едуард Леонідович – народний депутат України, позафракційний;
РЕКА Андрій Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ФЕДОРУК Микола Трохимович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ШКРУМ Альона Іванівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
5) Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:
Голова Комітету — ТОМЕНКО Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — ДИРІВ Анатолій Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету – ЛЕНСЬКИЙ Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — НЕДАВА Олег Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
секретар Комітету — ЄДНАК Остап Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
члени Комітету:
БАРНА Степан Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
БАЛИЦЬКИЙ Євген Віталійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ВАЛЕНТИРОВ Сергій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ДЗЮБЛИК Павло Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
КОЛЄСНІКОВ Дмитро Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
МОСКАЛЕНКО Ярослав Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
РИБАК Іван Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
САЖКО Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ТРИГУБЕНКО Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЧЕПИНОГА Віталій Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
6) Комітет з питань економічної політики:
Голова Комітету — ІВАНЧУК Андрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
перший заступник голови Комітету — КАЦУБА Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
заступник голови Комітету – ДОВГИЙ Олесь Станіславович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – СОЛОВЕЙ Юрій Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — МАТКІВСЬКИЙ Богдан Миронович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович – народний депутат України, позафракційний;
КОШЕЛЄВА Альона Володимирівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
КРИВЕНКО Вадим Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ПОРОШЕНКО Олексій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ПТАШНИК Вікторія Юріївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
ФАЄРМАРК Сергій Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ЧЕКІТА Геннадій Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
7) Комітет з питань європейської інтеграції:
Голова Комітету — ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — СЕМЕРАК Остап Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету — АРТЕМЕНКО Андрій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету – ІОНОВА Марія Миколаївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ПАВЛЕНКО Ростислав Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
секретар Комітету — заступник голови Комітету — СОТНИК Олена Сергіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
члени Комітету:
БАЛОГА Віктор Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ВІЛКУЛ Олександр Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
МАСОРІНА Олена Сергіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
НАЙЄМ Мустафа-Масі – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
ТІМІШ Григорій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ФІРСОВ Єгор Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЮРИНЕЦЬ Оксана Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
8) Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності:
Голова Комітету — КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
перший заступник голови Комітету — ПАЛАМАРЧУК Микола Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — КОСТЕНКО Павло Петрович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
заступник голови Комітету – КУПРІЙ Віталій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — МОСІЙЧУК Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету — ГЕРАЩЕНКО Антон Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
члени Комітету:
БАРВІНЕНКО Віталій Дмитрович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
БЕЗБАХ Яків Якович – народний депутат України, позафракційний;
БУХАРЄВ Владислав Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
ДЕЙДЕЙ Євген Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
КОРОЛЬ Віктор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
КОТВІЦЬКИЙ Ігор Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ЛУЦЕНКО Юрій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
МАЦОЛА Роман Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
МИСИК Володимир Юрійович – народний депутат України, позафракційний;
МІРОШНИЧЕНКО Юрій Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
СОЛЯР Володимир Миронович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ШЕНЦЕВ Дмитро Олексійович – народний депутат України, позафракційний;
ЯЦЕНКО Антон Володимирович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції:
Голова Комітету — СОБОЛЄВ Єгор Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
перший заступник голови Комітету — САВЧУК Юрій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету — БЕРЕЗА Борислав Юхимович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету — ГАРБУЗ Юрій Григорійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — ПОПОВ Ігор Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — ЧУМАК Віктор Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ДОБРОДОМОВ Дмитро Євгенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
АРТЮШЕНКО Ігор Андрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
БАРНА Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ІЛЬЮК Артем Олександрович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
ДЕРЕВ’ЯНКО Юрій Богданович – народний депутат України, позафракційний;
ДУНАЄВ Сергій Володимирович -народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
КРИВОХАТЬКО Вадим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЛАНЬО Михайло Іванович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
ЛЕЩЕНКО Сергій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЛУЦЕНКО Ігор Вікторович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
МАТЕЙЧЕНКО Костянтин Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МЕЛЬНИЧУК Іван Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МИРНИЙ Іван Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ОСУХОВСЬКИЙ Олег Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ПАРАСЮК Володимир Зіновійович – народний депутат України, позафракційний;
ТИМОШЕНКО Юрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
10) Комітет у закордонних справах:
Голова Комітету — ГОПКО Ганна Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
перший заступник голови Комітету — КЛИМПУШ-ЦИНЦАДЗЕ Іванна Орестівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету – ВОВК Віктор Іванович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету – ГУЗЬ Ігор Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету — ТАРАСЮК Борис Іванович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
секретар Комітету — ПРИСЯЖНЮК Олександр Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
члени Комітету:
АР’ЄВ Володимир Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ЗАЛІЩУК Світлана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ЛАРІН Сергій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
ЛЬОВОЧКІНА Юлія Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
11) Комітет з питань інформатизації та зв’язку:
Голова Комітету — ДАНЧЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
перший заступник голови Комітету — ЛУК’ЯНЧУК Руслан Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету – ГРИНІВ Ігор Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — УСОВ Костянтин Глібович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — МАТУЗКО Олена Олександрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
БАБЕНКО Валерій Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МОРОКО Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“; СЕМЕНУХА Роман Сергійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
ТУРЧИНОВ Олександр Валентинович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
12) Комітет з питань культури і духовності:
Голова Комітету — КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
перший заступник голови Комітету — ПОДОЛЯК Ірина Ігорівна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету — ЄЛЕНСЬКИЙ Віктор Євгенович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
секретар Комітету — МАТІОС Марія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
БОРДЮГ Інна Леонідівна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
НОВИНСЬКИЙ Вадим Владиславович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ТАРУТА Сергій Олексійович – народний депутат України, позафракційний;
13) Комітет з питань науки і освіти:
Голова Комітету — ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
перший заступник голови Комітету — СПІВАКОВСЬКИЙ Олександр Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету – КИРИЛЕНКО Іван Григорович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
заступник голови Комітету – СКРИПНИК Олексій Олексійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
секретар Комітету — ПОПЛАВСЬКИЙ Михайло Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
члени Комітету:
КРЕМІНЬ Тарас Дмитрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ЛИТВИН Володимир Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
14) Комітет з питань національної безпеки і оборони:
Голова Комітету — ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
перший заступник голови Комітету — СЕМЕНЧЕНКО Семен Ігорович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету – БІЛЕЦЬКИЙ Андрій Євгенійович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету — БОГУСЛАЄВ Вячеслав Олександрович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
заступник голови Комітету – МАМЧУР Юлій Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету – МЕЛЬНИЧУК Сергій Петрович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету – ЯРОШ Дмитро Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету — ВІННИК Іван Юлійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
члени Комітету:
БЕРЕЗА Юрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ГВОЗДЬОВ Михайло Олексійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ГЕРАСИМОВ Артур Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КОНСТАНТІНОВСЬКИЙ Вячеслав Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ЛЕВУС Андрій Мар’янович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ЛЬОВОЧКІН Сергій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ПАСТУХ Тарас Тимофійович – народний депутат України, позафракційний;
САВЧЕНКО Надія Вікторівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
ТИМЧУК Дмитро Борисович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ТЕТЕРУК Андрій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ФРІЗ Ірина Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЧОРНОВОЛ Тетяна Миколаївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
15) Комітет з питань охорони здоров’я:
Голова Комітету — БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
перший заступник голови Комітету — КОРЧИНСЬКА Оксана Анатоліївна – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — ШИПКО Андрій Федорович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
заступник голови Комітету – СИСОЄНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
заступник голови Комітету – ДОНЕЦЬ Тетяна Анатоліївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
секретар Комітету — КОЛГАНОВА Олена Валеріївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
члени Комітету:
БАХТЕЄВА Тетяна Дмитрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
БІЛОВОЛ Олександр Миколайович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
МУСІЙ Олег Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ШУРМА Ігор Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
ЯРИНІЧ Костянтин Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
16) Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:
Голова Комітету — МАРТИНЕНКО Микола Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
перший заступник голови Комітету — ДОМБРОВСЬКИЙ Олександр Георгійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету – БЄЛЬКОВА Ольга Валентинівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету – НАСАЛИК Ігор Степанович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ОНИЩЕНКО Олександр Романович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
секретар Комітету — ВОЙЦІЦЬКА Вікторія Михайлівна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
члени Комітету:
БАНДУРОВ Володимир Володимирович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
БАТЕНКО Тарас Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
БОНДАР Михайло Леонтійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ Юхим Леонідович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ІОФФЕ Юлій Якович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
КАЦЕР-БУЧКОВСЬКА Наталія Володимирівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
КЛЮЄВ Сергій Петрович – народний депутат України, позафракційний;
КОВАЛЬЧУК Віталій Анатолійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КОНОНЕНКО Ігор Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КСЕНЖУК Олександр Степанович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
КУЛІЧ Валерій Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЛІВІК Олександр Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЛОПУШАНСЬКИЙ Андрій Ярославович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МАРТОВИЦЬКИЙ Артур Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ПІДЛІСЕЦЬКИЙ Лев Теофілович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
РЯБЧИН Олексій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
ЧИЖМАРЬ Юрій Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
17) Комітет з питань податкової та митної політики:
Голова Комітету — НАСІРОВ Роман Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету – ЖУРЖІЙ Андрій Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету – ВОЗНЮК Юрій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету — РАЗВАДОВСЬКИЙ Віктор Йосипович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
заступник голови Комітету – РИБАЛКА Сергій Вікторович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету – ФРОЛОВ Микола Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — КРИШИН Олег Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
члени Комітету:
АНТОНИЩАК Андрій Федорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
БАЛОГА Павло Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ГЕРЕГА Олександр Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
ГОЛОВКО Михайло Йосипович – народний депутат України, позафракційний;
ГОРВАТ Роберт Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ГУДЗЕНКО Віталій Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ДОЛЖЕНКОВ Олександр Валерійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ЄВЛАХОВ Анатолій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЗАСТАВНИЙ Роман Йосипович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ІЩЕНКО Валерій Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КІРШ Олександр Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
КІСЕЛЬОВ Андрій Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
КУРЯЧИЙ Максим Павлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КОБЦЕВ Михайло Валентинович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КОЗАК Тарас Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ЛАВРИК Микола Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МУРАЄВ Євгеній Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
НИЧИПОРЕНКО Валентин Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
ОСТРІКОВА Тетяна Георгіївна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
ПРОДАН Оксана Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
СВЯТАШ Дмитро Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
СИДОРЧУК Вадим Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
СТОРОЖУК Дмитро Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ХОМУТИННІК Віталій Юрійович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
ЮЖАНІНА Ніна Петрівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ЮРИК Тарас Зіновійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:
Голова Комітету — НЕМИРЯ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
перший заступник голови Комітету — ПАЦКАН Валерій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ЛОГВИНСЬКИЙ Георгій Володимирович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету – ФЕЛЬДМАН Олександр Борисович – народний депутат України, позафракційний;
секретар Комітету — РАБІНОВИЧ Вадим Зіновійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
члени Комітету:
БРЕНЗОВИЧ Василь Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ДЖЕМІЛЄВ Мустафа – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
СУСЛОВА Ірина Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
19) Комітет з питань правової політики та правосуддя:
Голова Комітету — КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
перший заступник голови Комітету — ЄМЕЦЬ Леонід Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету — АЛЄКСЄЄВ Сергій Олегович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету – КІССЕ Антон Іванович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
заступник голови Комітету – ЯНІЦЬКИЙ Василь Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ЛОЗОВОЙ Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
члени Комітету:
АГАФОНОВА Наталія Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
АЛЕКСЄЄВ Ігор Сергійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
ГОЛУБ Владислав Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ГОЛУБОВ Дмитро Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ГРАНОВСЬКИЙ Олександр Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ДЕНИСЕНКО Андрій Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ДЕНИСЕНКО Вадим Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЖЕВАГО Костянтин Валентинович – народний депутат України, позафракційний;
ІЛЛЄНКО Андрій Юрійович – народний депутат України, позафракційний;
КІВАЛОВ Сергій Васильович – народний депутат України, позафракційний;
ЛАПІН Ігор Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МАКЕДОН Юрій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МЕЛЬНИЧЕНКО Володимир Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
МІЩЕНКО Сергій Григорович – народний депутат України, позафракційний;
НІМЧЕНКО Василь Іванович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
НОВАК Наталія Василівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ПИСАРЕНКО Валерій Володимирович – народний депутат України, позафракційний;
ПОМАЗАНОВ Андрій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
РОМАНЮК Роман Сергійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
СИДОРОВИЧ Руслан Михайлович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
СОБОЛЄВ Сергій Владиславович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
СУПРУНЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, позафракційний;
ТКАЧУК Геннадій Віталійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ФІЛАТОВ Борис Альбертович – народний депутат України, позафракційний;
ЧЕРНЕНКО Олександр Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ШПЕНОВ Дмитро Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва:
Голова Комітету — ГАЛАСЮК Віктор Валерійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
перший заступник голови Комітету — ЄФІМОВ Максим Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ГІРШФЕЛЬД Анатолій Мусійович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
заступник голови Комітету – КІРАЛЬ Сергій Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
заступник голови Комітету – КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
заступник голови Комітету – РОЗЕНБЛАТ Борислав Соломонович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ХМІЛЬ Михайло Михайлович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
члени Комітету:
ДУБІНІН Олександр Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КРИВОШЕЯ Геннадій Григорович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
МАРКЕВИЧ Ярослав Володимирович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
НЕЧАЄВ Олександр Ігоревич — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
21) Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:
Голова Комітету —
перший заступник голови Комітету — ПИНЗЕНИК Павло Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету — АРЕШОНКОВ Володимир Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — БОНДАР Віктор Васильович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
заступник голови Комітету — КУПРІЄНКО Олег Васильович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету — ЛУБІНЕЦЬ Дмитро Валерійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
члени Комітету:
ВОЙЦЕХОВСЬКА Світлана Михайлівна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ЄФРЕМОВА Ірина Олексіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
КИШКАР Павло Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
ПАПІЄВ Михайло Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ШЛЕМКО Дмитро Васильович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина“;
22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики:
Голова Комітету — СЮМАР Вікторія Петрівна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
перший заступник голови Комітету — ЧЕРВАКОВА Ольга Валеріївна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету – ВИСОЦЬКИЙ Сергій Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету — ОПАНАСЕНКО Олександр Валерійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
секретар Комітету — КОНДРАТЮК Олена Костянтинівна – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
члени Комітету:
АБДУЛЛІН Олександр Рафкатович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
ОНУФРИК Богдан Семенович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ПАВЛЕНКО Юрій Олексійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
СОЧКА Олександр Олександрович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
23) Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту:
Голова Комітету — ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — ВЕЛИЧКОВИЧ Микола Романович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету — ПЕТРЕНКО Олег Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету – СИЛАНТЬЄВ Денис Олегович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету — РОМАНОВА Анна Анатоліївна – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
члени Комітету:
СПОРИШ Іван Дмитрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості <br/> та пенсійного забезпечення:
Голова Комітету — ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
перший заступник голови Комітету — КАПЛІН Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — КУНІЦИН Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
секретар Комітету — ВЕСЕЛОВА Наталія Василівна – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
члени Комітету:
БАКУЛІН Євген Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
КОРОЛЕВСЬКА Наталія Юріївна — народний депутат України, фракція Політичної партії «Опозиційний блок»;
<br/> <pre>25) Комітет у справах ветеранів та інвалідів:
Голова Комітету — ТРЕТЬЯКОВ Олександр Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
перший заступник голови Комітету — БУРБАК Максим Юрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету — РИБЧИНСЬКИЙ Євген Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ГАВРИЛЮК Михайло Віталійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету – ШУХЕВИЧ Юрій-Богдан Романович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
секретар Комітету — МІРОШНИК Андрій Миколайович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
члени Комітету:
БОЙКО Юрій Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ЗАГОРІЙ Гліб Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЄРЕМЕЄВ Ігор Миронович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
26) Комітет з питань транспорту:
Голова Комітету — ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
перший заступник голови Комітету — ВАСЮНИК Ігор Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
заступник голови Комітету — АТРОШЕНКО Владислав Анатолійович – народний депутат України, позафракційний;
заступник голови Комітету – КОЗИР Борис Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
заступник голови Комітету — ШКІРЯ Ігор Миколайович – народний депутат України, депутатська група „Економічний розвиток“;
секретар Комітету — ШАПОВАЛОВ Юрій Анатолійович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;
члени Комітету:
БІЛИЙ Олексій Петрович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ГУСАК Володимир Георгійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ДІДЕНКО Ігор Анатолійович – народний депутат України, фракція Політичної партії „Об’єднання “САМОПОМІЧ»;
ЄВТУШОК Сергій Миколайович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
КАДИКАЛО Микола Олегович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
КОРЧИК Віталій Андрійович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
ЛІНЬКО Дмитро Володимирович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
ОСТАПЧУК Віктор Миколайович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»
ПОБЕР Ігор Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
ПОНОМАРЬОВ Олександр Сергійович – народний депутат України, депутатська група «Воля народу»;
СОЛЬВАР Руслан Миколайович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
СУГОНЯКО Олександр Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
УРБАНСЬКИЙ Олександр Ігорович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
27) Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності:
Голова Комітету —
перший заступник голови Комітету — КЛІМОВ Леонід Михайлович – народний депутат України, депутатська група «Економічний розвиток»;
заступник голови Комітету — ДЕМЧАК Руслан Євгенійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА»;
заступник голови Комітету — ДЗЕНЗЕРСЬКИЙ Денис Вікторович — народний депутат України, фракція Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ»;
заступник голови Комітету – КИРИЧЕНКО Олексій Миколайович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;
заступник голови Комітету — ЛАВРИК Олег Васильович – народний депутат України, фракція Політичної партії «Об’єднання „САМОПОМІЧ“;
секретар Комітету — ПОЛЯКОВ Максим Анатолійович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
члени Комітету:
ДОВБЕНКО Михайло Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
ЖОЛОБЕЦЬКИЙ Олександр Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
КУБІВ Степан Іванович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
РІЗАНЕНКО Павло Олександрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ „БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА“;
РОМАНЮК Віктор Миколайович — народний депутат України, фракція Політичної партії „НАРОДНИЙ ФРОНТ“;
СОЛОД Юрій Васильович — народний депутат України, фракція Політичної партії „Опозиційний блок“;
ФУРСІН Іван Геннадійович – народний депутат України, депутатська група „Воля народу“;