Опубліковано законопроект про заборону і перейменування в Україні слова "Росія" на "Московію"

7 июля 2015
3930 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article9517.jpg

Як повідомляють новини Верховної Ради, в публічному доступі з'явився текст законопроекту, який пропонує заборонити терміна «Росія» і щодо Російської Федерації.

Представленим проектом закону передбачається заборона використання історичної назви території Росії і похідних від неї слів в якості назви або синоніма Російської Федерації. А так само використання такої назви для позначення сучасної території Російської Федерації або її частини.

Назва «Росія» пропонують заборонити в офіційних документах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. У тому числі в документах представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності, які діють на території України, в публічних виступах посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. У тому числі у виступах посадовців представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності, які діють на території України, при висвітленні будь-якої інформації і створенні інформаційних матеріалів про Російськуї Федерацію засобами масової інформації та інформаційними агентствами.

А так же в навчальних, картографічних, довідкових, енциклопедичних виданнях, в оголошеннях, рекламі, на вивісках, дорожніх покажчиках, у поштових відправленнях, в аудіовізуальних творах, українських мовниках і в інших сферах, де офіційно застосовується офіційна назва Російської Федерації.

"Історична назва території України -. Неофіційне словесне найменування сучасної території України, яке пов'язане з певним періодом розвитку українського суспільства і має важливе історичне значення для України Під історичною назвою території України, в цьому законі, розуміється словесне найменування" Русь "і похідне від нього" Росія ", — наголошується в документі.

Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, у тримісячний строк після опублікування цього Закону, внести зміни до Державного реєстру географічних назв, шляхом заміни слова «Росія» з додатковою інформацією (варіанти назви) про географічну назву Російської Федерації на «Московія».

За використання терміну «Росія» відносно Московії автор пропонує ввести кримінальну відповідальність, а саме штрафи до 1700 грн.

Даний законопроект був внесений в Раду 3 липня під №2276а. Його автором є нардеп з фракції Радикальної партії Оксана Корчинська — дружина Дмитра Корчинського, лідера «Братства», оголошеного Росією в розшук за підозрою в тероризмі.

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk