Ю.Тимошенко можна перевести тільки назад у колонію - М.Чечетов

15 января 2014
3292 просмотра Голосов: 0 Автор:vasylx
article2921.jpg

Якщо Ю. Тимошенко хоче звільнення, за діючим законодавством, перш за все, вона повинна відшкодувати збитки

Комісія Державної пенітенціарної служби не має законних підстав задовольняти абсурдну заяву ув’язненої екс-прем’єра Юлії Тимошенко щодо права на пом’якшення режиму відбування покарання у лікарні. Таку думку у коментарі УНН висловив народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов.

За словами політика, Ю.Тимошенко можна перевести тільки назад, у Качанівську колонію, щоб вона відчула різницю між умовами колонії та пом’якшувальними умовами Харківської лікарні, де і так намагаються задовольнити усі її забаганки.

“Та якє ще пом’якшення може бути, вона ж у санаторії живе. На сьогодні, в таких умовах, в яких знаходиться Юлія Володимирівна, у нас ветерани війни не живуть! У неї медичне обслуговування українських та німецьких лікарів, її не змушують працювати, як інших ув’язнених, вона їсть що захоче, у неї гарно обладнана палата, у неї зустрічі із міжнародними представниками, із опозиціонерами. Вона живе у райських умовах у лікарні. За неї спостерігають академіки. Скажіть мені, у кого умови кращі?! Це ж абсурд просто! Тому, немає жодних юридичних підстав задовольняти цю її заяву. Нема про що говорити. Я думаю, що її можна повернути тільки у колонію! Скільки можна вже лікуватися! Вона ж як раз відчує різницю! Тому тільки повернути у колонію можна”, — наголосив нардеп.

Також парламентарій пояснив, якщо Ю. Тимошенко хоче звільнення, за діючим законодавством, перш за все, вона повинна відшкодувати збитки, нанесені державі у сумі півтори мільярди гривен.

“Взагалі то, вона повинна написати заяву, що вона визнає провину та просить її помилувати. Це по-перше. Друге. За рішенням суду вона повинна півтори мільярди заплатити у бюджет. А вона, до речі, навіть не починала ще сплачувати. Ось заплатить суму компенсації визначену судом, тоді можна буде про щось говорити. До речі, Луценко півстроку відсидів, компенсував, йому друзі зібрали, і він все компенсував. І вона також повинна компенсувати. Їм потрібно було замість Майдану скинутися на Тимошенко, давно вже вільна була б, а їм це не вигідно, тому і на неї ніхто скинутися не хоче. Це рішення суду, вона заплатити гроші у бюджет”, — зазначив М. Чечетов.

Нагадаємо, екс-прем’єр написала заяву із проханням пом’якшити їй умови відбування покарання у лікарні. Державна пенітенціарна служба повідомила, що комісія розгляне це прохання не пізніше 19 січня.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости УкраиныУ Раді готові розглянути питання про запровадження в Україні надзвичайного стану - ПР

ПроисшествияОбнаружено тело Михаила Чечетова

Новости ПолитикиЗа словами Чечетова - Кличко отримав технічну поразку, ухилившись від дебатів з Януковичем

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети