Невідомі пограбували маєток Пшонки

7 марта 2014
5774 просмотра Голосов: 0 Автор:Євген Торін
article4097.jpg

За словами сусідів, люди в масках виносили ікони та мощі святих, а в будинку залишилися купи сміття і пляшки з недопитим елітним вином

Розкішний будинок екс-генпрокурора Віктора Пшонки розгромили повністю. За словами сусідів, невідомі вкрали з гаража квадроцикли, і ганяли по полях, витоптуючи людям озимі.

— Це був кошмар. Ми живемо, як на вулкані. Люди в масках і зі зброєю повністю розграбували будинок Пшонки, порізали його портрети, застрелили трьох з чотирьох його лебедів, які жили на озері. Звернули голови його курочкам і качкам. Вижити вдалося лише папузі Петі і козі Білці, яку керуючий маєтком відвів до сусідів, — повідомила сусідка Пшонки Світлана.

Після навали невідомих, в кімнатах залишилися гори бруду, на столах купи недоїдків, а в повітрі стійкий запах алкоголю та перегару. По всьому будинку — недопиті пляшки елітного вина і порожні пачки від цигарок.

Від полотен, що висіли на стінах особняка, залишилися одні рамки.

За словами сусідів, з дому виносили ікони, мощі і коштовності.

— Майже кожен день звідти виїжджала машина з добром. А якісь чоловіки прямо за поворотом, переодягнувшись в ряси священиків, приходили в особняк і під виглядом святих отців виносили мощі та ікони. Ми дзвонили в міліцію, але сюди так ніхто і не приїхав, — сказала інша сусідка екс-генпрокурора.

Керуючий маєтком Пшонки Іван був явно пригнічений і засмучений. Каже, що там не був, мовляв, за безпеку маєтку відповідали представники самооборони.

— Навіщо мені туди їхати, на що мені дивитися — на розгром? Лише засмучуватися, — поділився Іван.

Похожие статьи:

ПроисшествияПшонку и Клименко задержали на границе с Россией - Турчинов

Новости ПолитикиУ Пшонки интересуются местными советами

Новости ПолитикиПшонка визнав, що "Беркут" перевищив силу 30 листопада

Новости ПолитикиБатькивщина потребовала отставки генпрокурора Виктора Пшонки

Новости ПолитикиАваков не знає місцезнаходження Януковича, Клименко, Пшонки і Захарченко, а Калетнік у Москві

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети