Замість групи Maruv претенденти відмовляються їхати на Євробачення

27 февраля 2019
749 просмотров Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18339.jpg

Після групи "Freedom-jazz" також і група "Kazka", яка посіла третє місце в національному відборі на Євробачення-2019, відмовилася від участі в музичному конкурсі. Про це йдеться на сторінці групи в Instagram.

 

"Ми хочемо і мали б честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу.Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога за будь-якої ціни.Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти роздрай. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення.В той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світу.Ми готові представити Україну на конкурсі в наступному році, якщо нас виберуть.А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших  концертах усім світом. " — йдеться у повідомленні групи.

Група Brunettes Shoot Blondes теж відмовиться від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019, якщо з ними зв'яжеться з відповідною пропозицією Національна  телерадіокомпанія (НСТУ). Про це група написала у своєму Facebook.У національному відборі вони посіли четверте місце.

"Хочемо заздалегідь повідомити: якщо нам надійде пропозиція щодо участі в Євробаченні-2019, ми відмовимося. Наша група не перемагала в нацвідборі, ця поїздка не наша", — написали вони.

Хто тепер буде представляти Україну на пісенному конкурсі поки невідомо. У той же час НСТУ допускає, що на пісенному конкурсі "Євробачення-2019" може взагалі не бути представника від України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Maruv не представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019", не дивлячись на перемогу в фіналі національного відбору. Співачка і "суспільний" не змогли узгодити контракт, через що Maruv відмовилася від участі в конкурсі. Співачку дорікали, що вона їздить з гастролями в РФ, і вимагали відмовитися від туру по РФ.Пізніше, група Freedom-jazz, яка зайняла друге місце на нацвідборі, також відмовилася від участі в музичному конкурсі.

Сама Maruv назвала Євробачення занадто політизованим конкурсом, а умови контракту неприйнятними.

 

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети