Замість групи Maruv претенденти відмовляються їхати на Євробачення

27 февраля 2019
472 просмотра Голосов: 0 Автор:Orest Novak
article18339.jpg

Після групи "Freedom-jazz" також і група "Kazka", яка посіла третє місце в національному відборі на Євробачення-2019, відмовилася від участі в музичному конкурсі. Про це йдеться на сторінці групи в Instagram.

"Ми хочемо і мали б честь представляти Україну на Євробаченні. Ми вклали в це бажання багато сил, енергії, часу.Ми за цим йшли на Нацвiдбiр. Але нам не потрібна перемога за будь-якої ціни.Наша місія — об'єднувати людей своєю музикою, а не сіяти роздрай. Тому на пропозицію НСТУ у нас є чітка відповідь: ми не поїдемо в 2019 році на Євробачення.В той же час ми не відмовляємося від своєї головної мети — нести українську культуру світу.Ми готові представити Україну на конкурсі в наступному році, якщо нас виберуть.А поки ми рухаємося далі і чекаємо всіх вас на наших  концертах усім світом. " — йдеться у повідомленні групи.

Група Brunettes Shoot Blondes теж відмовиться від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2019, якщо з ними зв'яжеться з відповідною пропозицією Національна  телерадіокомпанія (НСТУ). Про це група написала у своєму Facebook.У національному відборі вони посіли четверте місце.

"Хочемо заздалегідь повідомити: якщо нам надійде пропозиція щодо участі в Євробаченні-2019, ми відмовимося. Наша група не перемагала в нацвідборі, ця поїздка не наша", — написали вони.

Хто тепер буде представляти Україну на пісенному конкурсі поки невідомо. У той же час НСТУ допускає, що на пісенному конкурсі "Євробачення-2019" може взагалі не бути представника від України.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Maruv не представлятиме Україну на пісенному конкурсі "Євробачення-2019", не дивлячись на перемогу в фіналі національного відбору. Співачка і "суспільний" не змогли узгодити контракт, через що Maruv відмовилася від участі в конкурсі. Співачку дорікали, що вона їздить з гастролями в РФ, і вимагали відмовитися від туру по РФ.Пізніше, група Freedom-jazz, яка зайняла друге місце на нацвідборі, також відмовилася від участі в музичному конкурсі.

Сама Maruv назвала Євробачення занадто політизованим конкурсом, а умови контракту неприйнятними.

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети