​В Україні з 1 листопада заборонено рибальство

1 ноября 2015
2623 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article10868.jpg

В Україні з 1 листопада до закінчення весняно-літнього періоду забороняється аматорське, спортивне і промислове рибальство на зимувальних водоймищах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Державного агентства рибного господарства.

«Відповідно до пункту 8.3 Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України, пункту 4.14.3 Правил любительського і спортивного рибальства, за погодженням Інституту рибного господарства НААН України та з метою забезпечення сприятливих умов для зимівлі риби визначені межі і перелік зимувальних ям на водоймах у період 2015 -2016 років. На зимувальних ямах аматорське, спортивне і промислове рибальство забороняється з 1 листопада 2015 до закінчення весняно-літньої заборони », — йдеться в повідомленні.

У відомстві закликали всіх рибалок-любителів, рибалок-спортсменів і рибалок-промисловиків дотримуватися заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах. У разі виявлення порушень особи будуть притягнуті до відповідальності згідно з нормами чинного законодавства.

Нагадаємо, в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м Севастополя і частині зони АТО) в січні-вересні 2015 вилов риби склав 37 тис. 167 т, що на 17,9% менше порівняно з відповідним періодом 2014

Похожие статьи:

ОбществоЗаборона абортів - це варварство

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

Здоровье и медицинаУ США можуть ввести заборону на електронні сигарети

ОбществоЗловлено судака вагою 11.518 кг

Новости БизнесаНБУ заборонив продаж валюти для інвестицій за кордон та дострокового погашення кредитів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети