Яких власників приховують вивіски лотерейних операторів?

17 декабря 2015
1984 просмотра Голосов: 0 Автор:Kovel
article11378.jpg


 


Лотереї "Кено" і "Супер Лото" контролюють європейці з Австрії та Швейцарії.Власниками "Української національної лотереї" є європейські інвестори Пітер Шетті (Швейцарія), Вулф Кламмерт (Австрія) і Франц Ренгхофер (Австрія). Як повідомляє РБК-Україна, сьогодні в Києві вони спеціально провели прес-конференцію, щоб прокоментувати чутки про російське походження компанії та її включення до списку антиросійських санкцій.

"Я здивований чутками про проросійський походження нашої компанії, тому що УНЛ ніколи не мала відношення до російського бізнесу. Засновники УНЛ — громадяни Євросоюзу. Ми відкриті до необхідного співпраці з усіма державними органами та установами. Готові нести відповідальність за діяльність компанії у відповідності з існуючим законодавством і гарантуємо вищесказане своєю діловою репутацією ", — сказав Шетті (Peter Schetty), один із засновників УНЛ з 1997 року.
"17 років ми створювали УНЛ за світовими стандартами. Технічним партнером компанії є американська корпорація" Джі-Тек "(GTECH), лідер світового лотерейного ринку. Система супутникових комунікацій GTECH, якою володіє УНЛ, подібна обладнанню, яке використовують, наприклад, лотерейний гігант Camelot (Великобританія), лотереї Veikkaus (Фінляндія), Westdeutsche Lotterie (Німеччина) і більшість лотерейних операторів США та Європи. За час роботи засновниками було інвестовано більше 67 млн ​​доларів США в устаткування і розвиток компанії ", — заявив у свою чергу Кламмерт (Wolf Klammerth ), засновник з Австрії.

УНЛ — один з найбільших операторів лотерей України, входить до складу "Всесвітньої лотерейної асоціації", а також "Європейської Асоціації державних і тото лотерей". Компанія заснована в 1997 році. Компанія володіє лотереями: "Кено", "Супер Лото", "Лото Трійка", "Лото Максима" та ін.

Основним конкурентом УНЛ є лотерейний оператор "Молодь Спорт Лото" (МСЛ), який належить російській "Альфа-Груп", а також лотерея "Патріот" — власність російського мільярдера Олега Бойка.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети