Кримчанам живеться дуже добре

28 декабря 2015
1998 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11493.jpg

Кримчани живуть добре, їх все влаштовує, з енергопостачанням проблем немає ніяких, а рейтинги влади зашкалюють — такі дані опитування громадської думки в Криму.

Інформаційне агенство Кримінформ опублікувало результати опитування серед жителів Криму, проведеного Всеросійським центром вивчення громадської думки (ВЦВГД) 23-26 грудня. «Переважна більшість кримчан (89%), за їх власними словами, живе досить добре. Незадоволеність життєвою ситуацією висловлюють тільки 10%. Стан справ у республіці більшість жителів (82%) також оцінюють позитивно, негативні оцінки дають 15% », — йдеться в офіційному прес-релізі за підсумками опитування.

 

Три чверті опитаних (75%) відзначають, що за останній рік в Криму відбулась низка позитивних змін, тоді як зворотної думки дотримуються лише 4%. Ще 16% вважають, що ситуація не змінилася. Енергопостачання півострова в даний час також не викликає у кримчан занепокоєння: 44% називають ситуацію в цілому доброю, а проблеми в цій сфері здебільшого вирішеними, і ще 51% опитаних згодні, що деякі труднощі є, однак на стабільність положення справ у галузі вони помітного впливу не роблять.

Опитування ВЦВГД було проведене в Республіці Крим 23-26 грудня 2015 за замовленням інформагентства «Кримінформ». Опитано близько тисячі людей, статистична похибка не перевищує 2,4%.

Похожие статьи:

Новости БизнесаЗа підтримки РФ завтра Аксьонов ознайомить кримчан з проектом переходу на рублі

Новости в миреСенатор запропонував оформити приєднання Криму за кілька днів

ОбществоПотенциальный рейтинг "блока Саакашвили" - социологи

Новости ОбществаПо рейтинговым показателям жизни Украина превзошла благополучные страны

Новости в миреРоссия оказалась среди худших стран для пенсионеров

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети