ООН повернулась в Луганськ

27 октября 2015
2136 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10784.jpg

Організація Об'єднаних Націй отримала дозвіл працювати в Луганську, повідомляє офіційний представник організації в Україні Ніл Уокер.

Відзначається, що ООН відновить постачання гуманітарних вантажів на територію самопроголошеної Луганській народної республіки після тримісячної перерви. Представники організації сподіваються, що всі сторони конфлікту створять умови для перевезення допомоги через лінію розмежування автомобільним і залізничним транспортом і відмовляться від «непотрібних бюрократичних процедур», що уповільнюють роботу ООН.

«У нас є достатньо матеріалів, щоб надати допомогу 50 тисячам людей майже відразу, залежно від рішення бюрократичних вимог для перетину лінії розмежування, і зараз ми знаходимося в процесі збору ще більшої кількості допомоги. Ми щиро вітаємо відновлення цих важливих гуманітарних операцій. Ми сподіваємося отримати аналогічний дозвіл і в Донецьку », — сказав Уокер.

Раніше ВРЕМЯ повідомляло про відмову влади ДНР і ЛНР пропустити на територію республік близько 800 вантажівок з гуманітарною допомогою від ООН. За словами керівництва, такі заходи відносно організації були прийняті через неправильно оформлені документи.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

ИнтервьюТимофей Нагорный: Право на жизнь!

ПроисшествияУ дніпропетровському суді знайшли прив'язану до дверей гранату

Новости ПолитикиКрымской западней Россия доказывает свое презрение к праву и миру. Портников

Новости ОбществаНеонацист Тесак арестован на Кубе

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети