"ІДІЛ" готує замах на Папу Римського

13 декабря 2015
1733 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11338.jpg

«Ісламська держава» опублікувало черговий пропагандистський ролик, в якому показує настання кінця світу після того, як буде вбитий Папа Римський.

 

Відео називається «Зустріч у Дабік».

 

У ньому йдеться про пророцтво, надихаючому терористів ІД вже не один рік. З історії, в місті Дабік повинна пройти остання битва між мусульманами і ордами «невіруючих». Під час бою «вірним» з'явиться месія. Саме з цієї причини "ІДІЛ" раніше захопила непримітне місто, з населенням в 3000 чоловік. Таким чином лідери організації ще більше зміцнили віру бійців в їх «призначення».

 

«Ми переможемо хрестоносців в останній битві. Пророцтво збудеться, і віруючі переможуть », — повідомляють автори ролика.

 

Експерти повідомляють, що бойовики «Ісламської держави», особливо рекрутовані за межами Сирії, сприймають пророцтво всерйоз. За словами фахівців, саме з цієї причини кількість людей, які бажають вступити в ІД, так швидко зростає.

До слова, Папство — богословський і релігійно-політичний інститут католицизму, що встановлює Папу Римського видимим главою всієї Католицької церкви. У Католицькій церкві Папа також є верховним правителем Святого Престолу, допоміжною суверенною територією якого є Ватикан, де знаходиться його постійна резиденція.

Похожие статьи:

ОбществоУвага! Терористи вже в Європі

ОбществоЧому люди не вірять у Бога?

ОбществоСила в Україну прийде з вірою в Бога

Политические статьиПророцтво небезпеки війни на Галичині

Образование и наукаВійна з українською абеткою, або що вбиває латиниця?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети