У 2015 році в Сирії була задокументована загибель 55219 чоловік

1 января 2016
2056 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11559.jpg

У 2015 році в Сирії була задокументована загибель 55219 чоловік, повідомили в Сирійському центрі моніторингу за дотриманням прав людини.

Майже 21 тис. загиблих — цивільні особи, серед них 2574 дитини. Також серед загиблих — понад 16 тис. бойовиків різних громадянств і національностей, що входять до ІДІЛ, "Фронт аль-Нусра" та інших джихадистських організацій.

В урядовій сирійській армії за рік загинули 8,8 тис. солдатів. Правозахисники підкреслюють, що ці цифри не включають в себе тисячі людей, зниклих безвісти у в'язницях урядового режиму, зниклих в ході рейдів і в результаті вбивств, скоєних силами режиму та людьми, лояльними до нього.

Також вони не включають в себе і сотень солдатів урядової армії і провладних бойовиків, захоплених ІДІЛом, ісламістами або повстанцями за звинуваченням в "сприянні режиму". У статистику не входять і більше 3 тис. осіб, викрадених і тих, хто містяться у в'язницях ІДІЛ. За оцінками центру, реальних жертв дій різних сторін конфлікту в Сирії приблизно на 12 тис. осіб більше, ніж було можливо задокументувати.

Раніше правозахисники повідомили, що дві тисячі триста сімдесят одна людина загинула в результаті ударів російської бойової авіації в Сирії, з них 792 — мирні жителі.

Військовий конфлікт почався в Сирії в 2011 році і продовжується до цих пір. Значну частину Сирії контролюють бойовики ІДІЛ, які також захопили частину Іраку. У вересні 2014 року операцію проти бойовиків "Ісламського держави" почала коаліція на чолі з США. 30 вересня 2015 до конфлікту в Сирії приєдналася Росія.

Похожие статьи:

ОбществоВ результаті бойових дій в Сирії загинули більше 220 тисяч осіб

Новости ПолитикиСирійське узбережжя може стати ще одним Кримом- тотожний сценарій

ОбществоВ Сирії настало перемир'я

ОбществоВійськові РФ воюють в Сирії

ОбществоСША провели успішну операцію в Сирії проти терористичного угрупування ІГІЛ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети