В наступні два роки на Землі очікується небувала спека

29 октября 2015
1841 просмотр Голосов: 0 Автор:Kovel
article10817.jpg

За прогнозами вчених, Землю в найближчі два роки накриє небувала спека. Про це повідомляє Метеорологічне бюро Великобританії, передає «Reuters».

Вчені проаналізували поведінку Атлантичного і Тихого океанів. За словами фахівців, рекордно теплим буде і поточний рік. Жару спровокує явище Ель-Ніньо — коливання температури поверхневого шару води в екваторіальній частині Тихого океану. Так, в 1998 році, який визнали найспекотнішим в минулому столітті, спостерігали сильне Ель-Ніньо.

«Потепління істотно не змінить клімату в Україні. Адже для України, щоб прийти до клімату тій же Франції, зниження повинно відбуватися протягом майбутніх 20-40 років. Тоді будемо мати температуру взимку не мінус 25, а мінус 5 градусів. Оскільки потепління відбувається досить повільно, від 0,5 градусів на рік, то за 2-3 роки ми суттєво не зменшимо споживання енергоресурсів для опалення », — говорить gazeta.ua Павло Мельник, директор агентства «МПП-консалтинг».

Потепління в Україні може бути позитивним для її економічного розвитку, оскільки потрібно буде менше купувати газу та інших ресурсів для обігріву в зимовий період. А значить, з'явиться можливість витрачати менше коштів з держбюджету для закупок газу.

«Проте для потужного розвитку країни в економічному плані обов'язково повинна бути зима, але температурою від 0 до 10-15 градусів морозу. Якщо більш серйозні морози і більш тривала зима, це вже погано. Тоді витрати на зимовий період просто катастрофічні, на це йде багато ресурсів », — говорить експерт.

За його словами, навіть якщо клімат в Україні зміниться найближчим часом, це не означає, що економіка відразу почне розвиватися.

«Навіть через 10-20 років країна не може розвинутися до серйозного технологічного рівня. Для цього потрібно близько 100 років. Думаю, не потрібно чекати потепління. Варто почати розвиток в Україні сонячної та повітряної енергетики. Це істотно знизить витрати на зимовий період. Для цього підходять наші кліматичні умови: у нас немає ні тайфунів, ні ураганів, ні температур плюс 50 градусів і вище », — відзначає Павло Мельник.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаРедис допоможе подолати хвороби серця

Здоровье и медицинаЩо врятує нас від сонячних опіків?

Здоровье и медицинаЯк вберегтися від спеки і зберегти здоров'я?

Здоровье и медицинаЩо потрібно знати про потовиділення?

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти у спеку?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети