В Європі поширюється новий смертельний вірус

10 декабря 2015
1929 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11301.jpg

Новий смертельний вірус, який виявлений у Європі, знищить мільйони людей.

Вчені виявили раніше невідомий людству вірус в звичайному курячому м'ясі. Це трапилося після того, як у Данії в лікарню з невідомою раніше симптоматикою потрапив громадянин цієї країни.

Після дослідження стало ясно, що вірус в людини проник з м'яса курки, яке він вживав напередодні.

Абсолютно новий вірус здатний викликати пневмонію, а сучасні антибіотики проти нього безсилі — через те, що в ньому містяться мутовані гени. Вчені повідомили, що спочатку вірус був виявлений в Китаї місяць тому, але тоді його небезпека була недооцінена. А через час вірус прибув до Європи з партією імпортованих курчат.

«Тепер мільйони громадян можуть бути беззахисними проти поширених захворювань, таких як харчові отруєння та пневмонія», — попереджає професор Крістофер Томас з університету Бірмінгема.

Новий смертельний вірус містить мутантний ген, відомий як MCR-1, і це робить його несприйнятливим навіть до найпотужніших антибіотиків, використовуваними на останній стадії лікування. Датські вчені вже заявили, що, можливо, для лікування доведеться використовувати навіть коктейлі наркотиків, щоб знищити вірус. Однак, за словами професора Томаса, на пошук нових ліків може піти чимало часу, і інфекція встигне знищити мільйони людей на всій планеті.

Похожие статьи:

ОбществоВ церквах почнуть встановлювати відеокамери

ОбществоЕбола повернулась!

IT-ТехнологииУнікальний вірус буквально «убив» спецслужби України

Новости о ЗдоровьеВірус Ебола вже у Європі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети