Завтра в Туреччині відбудуться парламентські вибори

31 октября 2015
2184 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10863.jpg

У неділю, 1 листопада, в Туреччині пройдуть позачергові вибори до парламенту.

Необхідність в їх проведенні виникла через те, що спроби сформувати коаліційний уряд за підсумками виборів у червні 2015 не увінчалися успіхом.

Несподівані результати виборів 7 червня продовжили дивувати і після підрахунку голосів: партія справедливості і розвитку, яка протягом 13 років одноосібно формувала уряд, не набрала достатньо голосів для цього, а партія меншості відмовилися від коаліції з правлячою партією.

25 серпня президент Реджеп Тайіп Ердоган призначив Ахмета Давутоглу виконуючим обов'язків прем'єр-міністра і закликав до проведення повторних виборів, які повинні визначити розклад сил у парламенті.

Нагадаємо, всього в парламенті Туреччини є 550 мандатів, і щоб одноосібно сформувати уряд, партії потрібно отримати 276 мандатів. До нинішнього року Партії справедливості і розвитку це вдавалося. Але за підсумками червневих виборів у неї виявилося всього 258 мандатів.

Всього у виборах візьмуть участь 27 політичних партій. Турецькі громадяни, що проживають за кордоном, уже проголосували — свої голоси віддали 2,9 мільйона чоловік в 54 країнах.

Загальне число виборців в Туреччині становить майже 57 мільйонів з 77-мільйонного населення.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети