24 грудня міжбанк відкрився невеликим підвищенням курсу долара

24 декабря 2015
3024 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11470.jpg

24 грудня міжбанк відкрився невеликим підвищенням курсу долара — на 5 копійок, але практично відразу відкотився.

«Починалися безготівкові торги з 22,95-23,05 грн / $, але досить швидко пішли до рівнів 22,94-22,99 грн / $. Продавців валюти на ринку багато. До того ж Нацбанк з самого ранку заявив про готовність викуповувати долар в ході аукціону, обсяг заявив на рівні $ 50 млн, заявки приймає до 12:00 », — розповів начальник управління дилінгових операцій Райффайзен Банку Аваль Юрій Гриненко.

 

Фінансисти знову почали скаржитися на блокування центробанком заявок: за різними оцінками, на торги не випускає до 10% імпортерів.

 

Гривня потрапила в трійку антирейтингу валют Європи та СНД. Наближення різдвяних і новорічних свят поки не впливає на ситуацію на валютному ринку. «Торгівля йде досить активно: на ринку багато і покупців, і продавців.

 

 Хоча обсяги угод не дуже великі — до $ 100 тис. », — Зазначив заступник директора казначейства банку" Хрещатик "Едуард Назаренко. Банкіри розраховують, що Нацбанк буде сьогодні викуповувати валюту по 23,0 грн / $. Тому не прогнозують сильні курсові коливання до кінця дня. «Всі вже налаштувалися на аукціон і чекають викуповування долара регулятором по 23,0 грн / $.

Швидше за все, на цій позначці ринок сьогодні і закриється », — спрогнозував Гриненко.

Трохи поміняли банкіри розцінки на готівковий долар. На 10-20 копійок перекроїли коридор, в якому викуповують валюту: якщо вчора це робили в рамках 23,10-24,50 грн / $, то сьогодні — 23,0-24,70 грн / $.

Банкіри сподіваються залучити бажаючих здати долар. При цьому фінансисти на 10 копійок опустили максимальну ціну долара на продажу — до 25,20 грн / $, не змінюючи мінімальну — 24,60 грн / $. На чорному ринку залишилися старі розцінки: продаж на рівні 25,05 грн / $, а викуп — по 24,95 грн / $.

Похожие статьи:

Новости ЭкономикиВ Нацбанке рассказали, когда стабилизируется гривня

Новости ЭкономикиВ Украине резко подорожали доллар и евро

Новости ЭкономикиВід виходу із СНД Україна в економіці нічого не втратить

Новости КиеваТе, що гривня обвалилася - це тільки провокація. Ми намагаємося - Кубів

Новости УкраиныУкраїна розпочинає процедуру виходу зі складу СНД

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети