Виконання держбюджету в січні-лютому

14 марта 2014
2937 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article4171.jpg

Про це міністр повідомив журналістам.

«Що відбувається з доходами держбюджету на сьогодні… Ситуація надзвичайно складна. За січень-лютий ми одержали близько 90% доходів, які планували зібрати, це 52,2 млрд. гривень. Але скажу відверто, що більш-менш хорошою ця цифра виглядає завдяки тому, що значні суми ми взяли як перевищення доходів над видатками Національного банку», — сказав міністр.

За зазначений період обсяг недонадходжень з ПДВ зі виготовлених в Україні товарів становив 1,3 млрд. гривень, по ПДВ із завезених в Україну товарів — близько 7 млрд. гривень.

«Щодо основних проблем. ПДВ вітчизняний ми недобрали 1,3 млрд. гривень, передусім тому, що індекс промвиробництва становив 95%, оптової торгівлі — 99% до відповідного періоду минулого року… ПДВ імпортний ми недобрали близько 7 млрд. гривень тому, що на 14,7% у нас упав експортно-імпортний оборот», — зазначив О.Шлапак.

Міністр назвав ще однією проблемою переплату податків.

"Є проблема і з переплатою податків. Ця сума — більш ніж 15 млрд. гривень і нам доведеться із цим щось робити. 10 млрд. гривень із цієї суми — це податок на прибуток", — сказав міністр.

Обсяг заборгованості держави з відшкодування ПДВ становить близько 9 млрд. гривень.

«Невідшкодований ПДВ. Міністерство доходів і зборів інформує нас, що активний залишок ПДВ до відшкодування, тобто те, що потрібно відшкодувати, але немає ресурсів — це близько 9 млрд. гривень. Пасивний залишок ПДВ до відшкодування, тобто те, що оскаржується, перебуває в судах — там приблизно така ж сума», — підкреслив О.Шлапак.

Міністр додав, що у зв'язку зі стагнацією української економіки податкові надходження скорочуються, що свідчить про необхідність перегляду держбюджету на 2014 рік.

Похожие статьи:

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

Новости ЭкономикиДержбюджет України зріс на 13 мільярдів

Новости ПолитикиРибак обіцяє, що Рада ухвалить держбюджет 16 січня

Новости ПолитикиТабалов каже, що не зрозумів, за що голосував, а Кузьмук "кнопкодавив"

Новости ПолитикиЧому “Батьківщина” попри обіцянки не проголосувала за Держбюджет

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети