Як оформити буклет ваш фірмовий правильно (поради від Bessyaka Production)

3 июля 2019
2631 просмотр Голосов: 0 Автор:BessyakaProduction
article18707.jpg

Буклет це сфальцованний (складений) аркуш паперу формату А3, А4 або А5 (розміри залежать від кількості тексту та ілюстрацій). Дуже часто буклет плутають з рекламною брошурою, яка є абсолютно іншим видом поліграфічної продукції і являє собою зшитий набір від 4 до 48 аркушів.

Професійно зроблений буклет відразу привертає увагу, бо інакше він просто викидається, коментують спеціалісти студії «Bessyaka Production».

У чому ж головна перевага буклету?

Компактне розташування інформації і низька вартість друку роблять буклет одним з найефективніших видів друкованої продукції. Кожна його смуга призначається для окремої послуги або продукту компанії, що дозволяє створити структуру, яка буде легкою для сприйняття.

Головний принцип правильного оформлення буклетів — не перевантажувати їх текстом, а створити грамотний баланс між текстовою складовою та ілюстраціями. Буклет при цьому повинен бути максимально інформативним, це допоможе привернути до нього увагу потенційних клієнтів.

Що повинен містити буклет, щоб він був цікавим?

Для виготовлення буклета необхідно правильно визначити цілі та цільову аудиторію. Наприклад, буклет може містити заклик до якоїсь дії: взяти участь в акції чи відвідати нову філію компанії тощо. Цільова аудиторія повинна бути прописана максимально точно, бо така реклама просто не спрацює.

Завдання буклету та цільова аудиторія — два основні чинники, що впливають на стилістику тексту та саме дизайн буклетів. Якщо ваш буклет має розповісти про нову послугу компанії, яка зацікавить молодих людей до 25 років, то для такого буклету варто використовувати більше яскравих фотографій, інфографіки та мінімум тексту. Якщо ж буклет розповідає про новинки асортименту професійної фотоапаратури, то (в цьому випадку) текст повинен превалювати над ілюстраціями.

Що треба писати в буклеті?

В цілому, інформація повинна бути просто викладена і легко запам`ятовуватися. Макетування буклетів повинно бути таким, щоби інформація на сторінках була зручно читаємою, а послідовність саме блоків була логічною.

Текстові матеріали можна самостійно набрати в Ворді, а от розробка дизайна буклету та подальшу його верстку краще довірити професіоналам.

Як красиво і оригінально оформити буклет?

Колір фону завжди впливає на сприйняття, тому варто вибирати світлі пастельні відтінки. Якщо ваш бюджет не передбачає витрати на повнокольоровий друк, найкраще зупинитися на чорно-білому форматі. З питанням про вибір шрифту та кольору заголовків також краще звернутися до професійного дизайнера.

Для друку буклетів зазвичай використовується глянцевий і матовий крейдований папір щільністю до 170 г/м2. Для більш щільного паперу краще зробити т.з. «биговк6у» — борозенку на аркуші паперу, по якій буде складатися буклет.

Обов`язкові матеріали для буклету

У рекламному буклеті обов`язково повинен бути присутнім логотип і контакти компанії, а в презентаційному — інформація про компанію може займати навіть всі розвороти. Фотографії персоналу, підписи, сертифікати, повні назви продукту або послуги завжди підвищують довіру клієнтів, тому ці елементи обов`язково використовувати в буклеті.

Подивитися на зразки оформлення буклетів рекомендуємо за посиланням http://www.nr.dp.ua/poligrafiya/buklety.html.

Дизайн-студая «Bessyaka Production»

Розробка дизайну будь-якої поліграфії у Дніпрі

Vodafone: (099) 669-48-46

Life: (063) 694-22-21

e-mail: m0636942221@gmail.com

http://www.nr.dp.ua

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети