Škoda - найнадійніший автомобіль в Європі

30 декабря 2015
2243 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11535.jpg

Названий найнадійніший автомобіль в Європі.

Щорічний хіт-парад приніс несподіваний результат. Експерти прийшли до висновку, що машини чеського автоконцерну — найстійкіші.

У ході рейтингу надійності Vehicle Dependability Study перше місце посіла марка Škoda. У це поняття входить багато чого: найменшу кількість поломок, ремонтопридатність вузлів і агрегатів, робота двигуна при неякісному бензині або маслі і т.д. Враховувалися складності, з якими зіткнулися водії за час експлуатації своєї машини. Для цього на сайті компанії був складений список з потенційних проблем, всього їх було 177, розділених по 8 категоріям.

Це могли бути, наприклад, проблеми з двигуном або коробкою передач, стійкість лакофарбового покриття кузова, комфортність водіння, робота системи управління, мультимедіа, системи навігації, обігріву та вентиляції і так далі. Надійність оцінювалася кількістю проблем на кожні 100 автомобілів. Чим менше труднощів зазначалося, тим надійніше вважається марка.

Виявляється, що найчастіше водії та власники автомобільного транспорту, випущеного за останнє десятиліття, називають такі неполадки в автомобілях: — зовнішній вигляд автомобіля — неякісне лакофарбове покриття; — Система управління автомобілем — помилки блоку управління і різних автоматичних систем в автомобілі; — Неякісна оббивка салону автомобіля; — Проблеми з аудіосистемами; — Проблеми з системою навігації. (5 з 11 найчастіших проблем з'являються з аудіо, системами навігації і комунікації).

Чеська автокомпанія Škoda в результаті опитування виявилася на чолі списку: 77 проблем на кожні 100 моделей. На другому місці опинилася корейська KIA (83 скарги на 100) авто. Третє місце посіла Suzuki (86 скраг на 100 машин). Четверте місце зайняла Nissan (87 на 100). А п'яте місце між собою розділили Toyota і Mercedes-Benz (88 на100). 

Похожие статьи:

Новости СпортаФлойд Мейвезер-молодший вирішив завершити кар'єру через рік

Автомобильные новостиДрифтер на «Жигулях» врезался в Mitsubishi в Минске

Новости КультурыКоммунальщики наказали нерадивого таксиста-парковщика

ПроисшествияОхорона Євромайдану в Києві напала на водія

Автомобильные новости​Toyota відкликає по всьому світу рекордні 7 мільйонів авто

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети