«Майкрософт Україна» відкрила в Києві IoT-лабораторію

2 ноября 2015
3569 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10882.jpg

Днями «Майкрософт Україна» відкрила в Києві IoT-лабораторію.

Українські проекти, які хотіли б працювати над проектами зі сфери «інтернету речей» (тобто, IoT), безкоштовно отримають в лабораторії робоче місце, можливість навчатися, обладнання тощо. Знаходиться лабораторія за адресою вул. Жилянська, 75 (в офісі «Майкрософт Україна»), а заявки на роботу можна подавати через сайт. Поки що це — пілотний проект, але в компанії збираються вести його постійно.

Заявки від команд приймаються до 10 грудня, потім протягом декількох днів журі буде їх оцінювати, і 15 грудня, на офіційному відкритті лабораторії, будуть оголошені 10 команд, які залишаться працювати в лабораторії.

Цикл для одного набору команд триватиме 6 місяців, розповідає керівник проекту, спеціаліст з технологій Microsoft Сергій Поплавський. Цикл буде розбитий на чотири частини: перші два місяці — навчання команд, два місяці — робота над продуктом, місяць — показ продукту, місяць — навчання роботі з постачальниками та виробниками. «На виході ми хочемо, щоб у кожної команди був клієнт, готовий це купити, і контракт із заводом, який готовий це призвести», — каже Сергій.

Стартапам, які хочуть працювати в лабораторії, пропонують:

Курс навчання програмно-апаратної реалізації проектів у сфері IoT

Доступ до обладнання (плати Arduino, Netduino, Raspberry Pi 2), набори датчиків, модулів, вимірювальні прилади на зразок осцилографів або мультиметрів і т.д.

Робоче місце

Допомога у виході на ринок

3-річний безкоштовний доступ до хмари BizSpark

Критерії для стартапів — дуже базові. «Вам потрібно як мінімум вміти програмувати. І, звичайно, непогано було б мати бекграунд в радіоелектроніці — так буде простіше брати участь у програмі. Але головне — це гарна ідея продукту », — уточнює Сергій.

Похожие статьи:

Новости Спорта​Фінал Кубка України з футболу може пройти у Полтаві

Новости КиеваСпівробітник Беркута стріляв у журналістів - ЗМІ

Новости КиеваПроти мітингувальників на вулиці Грушевського знову застосували сльозогінний газ

Новости КиеваКиїв після «Евромайдана» будуть відновлювати спонсори

Новости ПолитикиЛюдей після сутичок у центрі Києва вивозять у крові і з отруєнням газом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети