"ВК" випустить свій Instagram

15 июля 2015
2495 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9650.jpg

Аналог Instagram, випущений в мережі «ВКонтакте», незабаром з'явиться в AppStore, повідомляє РБК. На даний момент програма знаходиться на премодерації.

З особливостей, якими буде відрізнятися додаток, стане повна синхронізація програми з соцмережею, а також більш широкий функціонал в області редагування фотографій. Про створення фотопрограми від «ВКонтакте» стало відомо в травні цього року, але конкретних дат виходу позначено не було.

Будь-який великий проект, за словами провідного дизайнера додатка Павла Шумакова, рано чи пізно потребує створення «підпродукта», який дозволить користувачеві фокусуватися на те, що його цікавить.

Що стосується монетизації, то заробляти додаток збирається за рахунок реклами. Рекламовані продукти можна буде придбати, не виходячи із програми. Також у програмі буде платний контент, наприклад фільтри.

Хочу вам нагадати, що за останній місяць відвідуваність «Вконтакте» впало на 2%. Це зумовлено тим, що у цій соціальній мережі з'явилося дуже багато глюків, через які користувачам приходиться із труднощами сидіти в цій мережі. Адміністрація сайту наголосила, що таких збоїв більше не повинно бути, але як буде, покаже час!

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк запустити Instagram на ПК?

Здоровье и медицинаInstagram вбиває самооцінку людей

Новости ОбществаКсения Собчак в 12 лет

Новости в миреКадиров пообіцяв ліквідувати лідера «Правого сектора» Яроша

IT-Технологии«Facebook» купує месенджер українця - «WhatsApp» - за рекордні $19 млрд

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети