«ВКонтакте» створила плеєр власного дизайну

2 октября 2015
1913 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10486.jpg

«ВКонтакте» змінила зовнішній вигляд і функціональність відеороликів з платформ на YouTube і Pladform, вмонтувавши їх в плеєр власного дизайну.

Наприкінці вересня відео, завантажені у «ВКонтакте» по посиланнях на сторонні сервіси, отримали зміни зовнішнього вигляду: замість «рідного» плеєра вони стали програватися в стандартній оболонці соцмережі з її кнопками для управління відтворенням.

1 жовтня у «ВКонтакте» уточнили, що нововведення запустили поки тільки для розділів «Відеозаписи» і «Новини», а торкнулося воно відео з платформ на YouTube і Pladform. З останньою соцмережа співпрацює у тому числі для організації прямих відеотрансляцій. Як заявили представники спільноти, нова «обгортка» дозволяє YouTube коректно враховувати перегляди, як і раніше.

У випадку з YouTube всі елементи управління замінили на аналогічні, однак ролики позбулися заголовка з назвою, смуги перемотування з передпереглядом кадрів, субтитрів, анотацій і пропонованих сервісом відео для подальшого перегляду. При програванні відео логотип YouTube відображається лише при наведенні курсору на відповідне місце на екрані.

Завдяки інтеграції інтерфейсу «ВКонтакте» і можливостей платформи YouTube соцмережа «отримала» відео в дозволі Full HD (1080p) і 4K, відзначили користувачі. Підтримка Full HD вже була доступна у «ВКонтакте», але «не всім».

Згідно з правилами використання плеєра YouTube, сторонні сайти — в тому числі «ВКонтакте» — зобов'язуються «не зраджувати, чи не доповнювати і не блокувати будь-яку частину, або функціональну можливість плеєра YouTube, включаючи, але не обмежуючись цим, посилання на веб-сайт»,

Частина користувачів поскаржилася, що в ряді відеороликів інтерфейс «ВКонтакте» закриває собою логотип YouTube і не дає перейти по зовнішньому посиланню (в веб-версії соцмережі посилання дублюється в описі ролика). У додатку VK App для IPAD у частини аудиторії спостерігалися проблеми при відтворенні: відео демонструвалося в зменшеному розмірі і без елементів управління. У деяких користувачів можливість розгорнути відео на весь екран пропала і в веб-версії.

Похожие статьи:

ПроисшествияВ Youtube з'явилось відео із пограбуванням КМДА зі зломом

ПроисшествияУ YouTube з'явилося відео з нічного погрому ресторана "О'Панас"

Новости КиеваКак живет премьер Яценюк (ВИДЕО)

ОбществоЯким саме росіяни бачать майбутнє Майдану (Відео)

ОбществоЯк заробляти гроші на YouTube?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети