Європейці цьогоріч витратили в інтернет-магазинах 180 млрд євро

2 октября 2015
2331 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10498.jpg

Споживачі в дванадцяти великих європейських країнах витратили в цілому майже 180 млрд євро на покупки в Інтернеті в минулому році. Це на 10 млрд євро більше, ніж роком раніше. Як повідомляють експерти, електронна торгівля, особливо в межах ЄС, зростає.

Про це повідомляє у своєму звіті «Електронна комерція в Європі» логістична компанія PostNord після опитування 11 000 споживачів з Бельгії, Данії, Фінляндії, Франції, Італії, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Іспанії, Великобританії, Швеції та Німеччини. Як з'ясувала скандинавська поштова компанія, все більша кількість європейців здійснює регулярні покупки в інтернет-магазинах і витрачає у середньому більше, ніж раніше.

Крім того, все більш популярною стає транскордонна електронна торгівля. У порівнянні з попереднім роком, кількість європейців, які вчинили як мінімум одну покупку в закордонному інтернет-магазині, збільшилася на 11 млн. Цей вид шопінгу є найпопулярнішим в Скандинавії, де 70% споживачів здійснювали транскордонні покупки. Це більше, ніж у Великобританії (58%) і Німеччині (53%).

«Споживачі шукають більш широкий спектр продуктів, брендів, пропозицій і більш вигідні ціни. Вони мають доступ до всього цього, коли здійснюють покупки в іноземних інтернет-магазинах », — повідомив маркетолог в компанії PostNord Олоф Калгрена.

Як повідомляється у звіті, найбільша середня сума чека онлайн-покупки у Великобританії -одна тисяча двадцять вісім євро. Для порівняння: у Скандинавії споживачі витрачають в середньому 549 євро на покупки в Інтернеті, в Італії — 295 євро.

На всіх європейських ринках найбільш популярними категоріями товарів є одяг і взуття, побутова електроніка і книги. Але продуктові онлайн-магазини набирають популярність, особливо у Великобританії, а також у Німеччині та Франції.

У більшості країн, де проводилося опитування, дебетові та кредитні картки є найпопулярнішим способом онлайн-оплати. У багатьох країнах Європи, за винятком Скандинавії та Бельгії, PayPal і подібні платіжні рішення також популярні.

Похожие статьи:

Женский разделНовое открытие: магазин Yamamay в ТРЦ «Аладдин»

Образование и наукаКак провести учет в магазине розничных товаров

ПроисшествияТеррориста Амеди Кулибали растреляли в упор (видео)

Новости УкраиныМагазины "Сильпо" могут уйти с рынка Крыма

Бизнес-технологииПродавец в Интернете - что это такое?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети