3,2 мільярди чоловік мають доступ до інтернету

8 декабря 2015
2037 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11285.jpg

За даними Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ), можливість доступу в Інтернет сьогодні має приблизно 43,4% населення планети, або приблизно 3,2 мільярда чоловік.

У підготовленому МСЕ звіті «Виміри інформаційного співтовариства» (Вимірювання інформаційного суспільства) прогнозується, що до кінця поточного року доступ в Інтернет буде мати 46% домогосподарств у всьому світі; для порівняння — до кінця 2010 року частка таких домогосподарств становила лише 30%.

«У найбільш розвинених країнах до Інтернету сьогодні підключені 81,3% всіх домогосподарств, у країнах, що розвиваються — 34,1% від усіх домогосподарств, а в країнах, які, за класифікацією ООН, відносяться до категорії найменш розвинених, — всього 6,7% », — йдеться у звіті МСЕ.

Втім, у звіті також зазначено, що прагнення жителів планети отримати доступ в Інтернет дещо знизило обороти: в 2015 році зростання проникнення Інтернету склав 6,9%, у той час як у минулому році він перебував на позначці в 7,4%. Якщо говорити про проникнення мобільного Інтернету, то, як мовиться у звіті, сьогодні послуги мобільного доступу в Інтернет доступні на територіях, де проживає 95% всього населення планети, або ж приблизно 7,1 мільярда чоловік. Це означає, що приблизно 350 000 000 чоловік у всьому світі проживають за межами зони покриття сигналом мобільного інтернету. Для порівняння — рік тому мобільний інтернет був недоступний 450 мільйонам жителів планети.

Приблизно 89% міського населення по всьому світу проживає в зоні покриття 3G-мереж.

Похожие статьи:

Общество80% громадян нашої країни замішані в корупції

Здоровье и медицинаЩо потрібно їсти після тренування в тренажерному залі?

Коммунальные предприятия300 тисяч людей у Львові залишилися без води через борги

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

ОбществоКитайців скоро стане ще більше

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети