70% "яблучних" пристроїв оновились до iOS 9

6 декабря 2015
1588 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11262.jpg

70% "яблучних" пристроїв оновились до iOS 9.

Гучні цифри, озвучені Apple, зрозуміло потрібно розуміти як те, що тільки iPhone, Ipod і Ipad могли оновиться до нової iOS 9.

Нагадаємо, що кількісно, ​​70% смартфонів у світі працюють на Android. Apple, ж лідирує у фінансовому розподілі ринку — більше 90% прибутку зі смартфонів приходять до неї.   На жаль свої безхмарні і без багів релізи Apple, залишила ще на версії 8.

Після неї кількість і серйозність недоробок, які ніколи раніше вони собі не дозволяли, росли в геометричній прогресії від релізу до релізу. Раптова неможливість оновлювати деякі додатки в AppStore. Про обіцянку поліпшення швидкості і стабільності роботи на старих iPhone 4S і IPad 2 говорити і зовсім не доводиться.   Цікаво, що 22% яблучних пристроїв досі до працюють на IOS 8, хоча такі девайси мають можливість оновлення до 9-ки. 8% залишаються з ще більш старими версіями IOS. Однак посил про велику кількість оновлень полягає в тому, що Apple, куди активніше підтримує власників попередніх поколінь своїх смартфонів і планшетів. У той час як свіжий Android 6  тільки почав з'являтися в різних куточках планети на окремих моделях. Анонси щодо строків отримання смартфонами оновлення до 6-ї версії потрібно розцінювати з великою поправкою плюс-мінус пару місяців, а також враховувати країну.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииМайбутні iPhone будуть мати чотири спеціальні мотори

Новости Бизнеса«Google» и «Apple» возглавили рейтинг самых дорогих компаний мира

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

IT-ТехнологииiPhone 5 може викликати рак шкіри

Общество​Лох-Несське чудовисько зняли з супутника

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети