Американці дістались до Плутону

21 ноября 2015
1872 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11136.jpg

Американські вчені закінчили дослідження поверхні найбільшої карликової планети і змогли розповісти, що відбувається на планеті.

 

Фахівці з американського відомства НАСА успішно закінчили дослідницьку діяльність на поверхні Плутона. У ході спостереження за особливостями карликової планети підтвердилася раніше представлена ​​теорія про те, що Плутон є наймолодшою ​​планетою в Сонячній системі, оскільки на поверхні космічного об'єкта знаходиться порівняно невелика кількість різних кратерів.

 

Також на поверхні Плутона допомогою зонда New Horizons вченими були помічені невивчені гори значних розмірів. Експерти припускають, що подібні височини є крижаними вулканами, які час від часу вивергають суміш води з аміаком. Наявність вулканів також говорить про те, що планета є молодим космічним об'єктом, відзначають експерти.

Фахівці мають намір продовжити проводити дослідження, щоб більш детально вивчити загадкову планету і в майбутньому надати нові факти, які ще більше розкажуть про особливості її існування.

Похожие статьи:

Образование и наукаЗавтра відбудеться історична подія

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

Новости Науки​NASA опубликовало первое фото поверхности Плутона

Новости НаукиСтыковка прошла успешна

Новости НаукиАстероид BL86 имеет свой спутник

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети