App Store знову піддався хакерській атаці

26 сентября 2015
2850 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10400.jpg

Магазин додатків від Apple App Store піддався масштабній хакерській атаці. Мережевим зловмисникам вдалося впровадити шкідливу програму і заразити сотні легальних додатків.

Компанія Apple, заявила про те, що вичистила App Store від шкідливих програм, виявлених після першої ж великомасштабної хакерської атаки. Вірус, що отримав назву XcodeGhost, заразив сотні легальних додатків. До цього нападу в App Store було виявлено в цілому п'ять шкідливих програм.

Вірус був знайдений в Xcode, який використовується для створення програмного забезпечення Apple. Програмний код зловмисників опинявся і в самих додатках. «Ми зняли ті додатки з App Store, про які ми знаємо, що вони заражені», — цитує Reuters прес-секретаря компанії Apple Крістін Монахан. «Ми працюємо з розробниками, щоб переконатися, що вони використовують правильну версію Xcode для відновлення своїх додатків», — додала вона, не уточнивши, як саме користувачі iPhone і IPad можуть визначити, чи не заражені їх влаштування.

Заражена версія Xcode була завантажена з сервера в КНР, яким користувалися розробники для більш швидкого завантаження, ніж при використанні серверів Apple, в США. Китайська охоронна фірма розповіла, що виявила 344 Додатки, заражених XcodeGhost. Apple, відмовляється говорити про те, скільки додатків вона розкрила. Атака торкнулася додатку WeChat, службу таксі Діді Kuaidi і додаток для замовлення залізничних квитків залізниці 12306.

Похожие статьи:

СкандалХакери встановили відеопропаганду ДНР замість сайт Львовської ради

Происшествия​В результаті атаки на військову частину в Маріуполі загинули три людини

ПроисшествияУ Криму захоплені штаби прикордонних військ - Держприкордонслужба України

РелизыСпецпідрозділ СERT-UA набирає на роботу хакерів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети