Apple скуповує різноманітні компанії

13 ноября 2015
1640 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11038.jpg

Американський виробник споживчої електроніки Apple придбав півтора десятка компаній за останній рік.

Імена шести куплених фірм невідомі.

Про те, що Apple поглинула 15 компаній в 2015 фінансовому році, закритому наприкінці вересня 2015-го календарного, глава корпорації Тім Кук (Tim Cook) повідомив під час конференц-дзвінка, присвяченого публікації квартальних підсумків.

 

За словами Кука, придбані активи допоможуть розширити продуктовий асортимент Apple і прискорити розробку нових сервісів і устаткування. Каліфорнійський гігант дуже рідко публічно говорить про свої покупки, максимум обмежуючись підтвердженням угоди і шаблонної фразою: "Apple купує невеликі ІТ-компанії час від часу, і ми не обговорюємо наші цілі або плани".

Тім Кук зазначив, що Apple купила деякі компанії, "про які, по всій видимості, не вийде мовчати". У 2015 фінроці Apple купила британського виробника технологій цифрового накладення аудіоефектів Camel Audio, аналітичний стартап Semetric, розробника баз даних на основі NoSQL FoundationDB, ізраїльського виробника ПО для смартфонів камер LinX, каліфорнійського постачальника GPS-технологій Coherent Navigation, німецького розробника рішень доповненої реальності Metaio, компанію Mapsense (створює засоби візуалізації та аналізу картографічних даних), а також виробників технологій розпізнавання мови і машинного навчання — VocalIQ і Perceptio відповідно.

Похожие статьи:

Новости в миреApple занялась созданием сверхчувствительных iPhone с изогнутым экраном

Бизнес-технологииЯк заробляти на соціальних мережах?

ЭкономикаНаселення профінансувало в минулому році держбюджет на 185,8 млрд. грн.

IT-ТехнологииУкраїнські компанії під загрозою кібератак

Образование и наукаХакери зламали сотні тисяч сторінок "ВКонтакте"

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети