Астрономи відкрили нову планету в Сонячній системі

11 декабря 2015
2705 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11325.jpg

Група вчених зі Швеції та Мексики змогли зробити сенсаційне відкриття, що дозволяє людству переглянути запропоновані раніше теорії про Сонячну систему.

 

Фахівцям вдалося знайти ще одну раніше невідому планету. Повідомляється, що за допомогою нового телескопа вчені змогли в космосі знайти невідомий раніше для вчених космічний об'єкт.

 

Фахівці після довгих дослідних робіт прийшли до висновку, що небесне тіло не може бути планетою, про яку раніше ніхто не знав. Експерти вже встигли вигадати найменування для своєї знахідки, тепер нова планета буде називатися ДПА.

 

 Вчені не виключають, що ДПА перевищує масу Землі, але поступається місцем газовим гігантам. Також стало відомо, що нова планета в шість разів менша за Плутон.

 

Нагадаю, що  Со́нячна систе́ма (або Со́нцева систе́ма) — планетна система, що включає в себе центральну зірку — Сонце, і всі природні космічні об'єкти, що обертаються навколо Сонця. Довгий час, будуючи припущення щодо устрою Чумацького Шляху, вчені орієнтувались саме на Сонячну систему, однак останніми десятиріччями, з відкриттям нових типів зірок (таких як пульсари) й екзопланет ця думка спростована. 

За сучасними оцінками, розмір Сонячної системи складає не менше шістдесяти мільярдів кілометрів, при цьому спори між астрономами про те, до яких меж насправді простягаються межі Сонячної системи, тривають. 

Похожие статьи:

Образование и наукаЕкзопланет не існує

Образование и наука​Озоновий шар Землі поступово відновлюється

Новости в миреНа землю летит маленький астероид

Туризм и путешествияСамые опасные места на нашей планете

Образование и наукаИнтересности нашей Планеты

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети