Audi переходить на електромобілі

27 ноября 2015
1912 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11194.jpg

Компанія Audi робить ставку на електрифікацію свого модельного ряду в осяжному майбутньому, щоб знизити реальне споживання палива і рівень шкідливих викидів. Цей крок дозволить компанії поступово відмовлятися від використання дизельних двигунів на компактних автомобілях.

 

Крім того, Audi буде розвивати технологію так званої "предиктивної ефективності", яка використовує дані про трафік в реальному часі і рельєф місцевості, щоб автоматично перемикатися з одного джерела енергії на інший.

 

Однією з ключових особливостей нових автомобілів Audi в найближчому майбутньому може стати технологія "інтегрованого генератора". Він діє як звичайний стартер і генератор змінного струму, але здатний посилати і певний крутний момент на коленвал двигуна. У його конструкцію також входить невеликий літієво-іонний акумулятор.

 

Інженери німецької компанії вже розробили прототип системи, що працює з традиційною системою з напругою 12 Вольт. Пристрій дозволяє системі "стоп-старт" вимикати ДВС на швидкості до 15 км / год, а також на високих швидкостях, якщо машина їде без різких прискорень. Це дозволить заощадити значну кількості бензину. Першими серійними моделями, які оснастять цим пристроєм, стануть А1 і А3. Ініціатива з впровадження технології ISG — перший крок на шляху до позбавлення від моторів, що працюють на дизпаливі.

 

Похожие статьи:

Автомобильные новостиВвізне мито на електромобілі скасовано - Верховна Рада

IT-ТехнологииAudi відправиться у космос

ЭкономикаРосійський рубль йде на дно!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети