Бензин можна виготовляти із пива

22 июля 2015
2323 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9761.jpg

У Новій Зеландії почали виготовляти біопаливо з компонентів пивного виробництва. Заправляти автомобіль новою сумішшю дешевше, а викидів СО2 при її спалюванні менше.

Нафтова компанія Gull у співпраці з пивоварнею DB Breweries створили новий продукт, названий Brewtroleum. Назва складена з двох слів: «пивоваріння і« бензин ». Справа в тому, що як сировина для виробництва біоетанолу використовується дріжджова суспензія, яка застосовується в процесі приготування пива. Раніше цей компонент використовувався як харчова добавка в корм для тварин, або просто викидався.

Як знизити витрати на паливо, не витративши нічого?

Нове паливо можна застосовувати практично у всіх бензинових двигунах, але в пропорції 1: 9 із звичайним бензином. Октанове число пивного біоетанолу еквівалентно 98, вартість 1 літра (у перерахунку) приблизно 30 гривень. При використанні суміші нового біоетанолу та бензину, двигун під час роботи викидає менший обсяг СО, ніж при використанні традиційного палива.

Враховуючи нещодавнє подорожчання алкоголю в Україні, можливо, слід звернутися до виробників «Brewtroleum» з проханням створити технологію для міні-виробництва біопалива з такого компонента, як дріжджова закваска для самогоноваріння.

Похожие статьи:

Образование и наукаВчені знайшли справжнього Бетмена

Новости Украины​Антимонопольный Комитет не может навести порядок с ценами на бензин

Новости Экономики​От повышения цен уже не уйти. Сколько и за что украинцу теперь платить?

Продукты питанияВ Україні хочуть ввести “сухий закон”!

Здоровье и медицинаОдин стакан пива допомагає схуднути

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети