BlackBerry більше не хоче випускати смартфони

12 октября 2015
1952 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10591.jpg

Компанія BlackBerry, яка раніше носила назву компанії Research In Motion (RIM) переживає не найкращі свої часи. Канадцям все складніше вижити на ринку мобільних пристроїв, який практично повністю зайняли два найбільших гравця — Apple і Samsung. У 2013 році з компанії було звільнено понад 40% персоналу, а збитки BlackBerry склали близько 1 мільярда доларів. Однак в 2014 році року канадці уклали угоду про стратегічне партнерство з корейцями з Samsung, а в 2015 році вперше за кілька років відзвітували про прибуток.

Ринок BlackBerry покине, якщо продажі її смартфонів впадуть нижче 5000000 шт. на рік

У своєму інтерв'ю журналістам порталу The Verge глава компанії Джон Чен розповів, що BlackBerry необхідно продавати хоча б 5000000 смартфонів на рік для того, щоб компанія залишалася на плаву, а їхній бізнес вважався продуктивним. До кінця цього року в продаж має надійти перший смартфон компанії під управлінням операційної системи Android — BlackBerry Priv. На нього керівництво робить особливі ставки і покладає величезні надії.

На ринку, за словами Чена, зараз є лише дві лідируючі операційні системи — це Android і IOS. Винаходити колесо і розробляти власну нову операційну систему в такій ситуації не просто небезпечно, але ще й нерозумно. Якщо ж компанії не вдасться реалізувати свій план з продажу смартфонів в поточному фінансовому році, то не залишиться іншого виходу, крім того як згорнути виробництво мобільних пристроїв і покинути ринок.

Смартфон BlackBerry Priv, незважаючи на наявність на борту операційної системи Android, запропонує покупцям все той же рівень безпеки їх особистих даних, яким завжди славилися продукти RIM. За словами Джона Чена, цей смартфон поєднує в собі кращі риси смартфонів BlackBerry, а також величезну екосистему, створену розробниками системи Android.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

IT-ТехнологииВ Польше разработали устройство, позволяющее выспаться за 2-3 часа

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети