Чому Iphone так швидко розряджається?

22 октября 2015
2187 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10702.jpg

Вже ні для кого не новина, що смартфони iPhone швидко втрачають заряд своїх акумуляторів, що дуже дратує володарів «яблучних» гаджетів. Фахівці ретельно простеживши за роботою цих мобільних пристроїв прийшли до висновку, що батарею садить додаток Facebook. Про це йдеться в зарубіжних розважальних виданнях.

Навіть самі володарі iPhone вже помітили, що додаток Facebook споживає дуже багато енергії смартфона, навіть у тих випадках, коли він не працює і фонове оновлення відключено. Один з розробників ОС IOS Метт Гелліган у своєму блозі написав, що при натисканні кнопки «Додому», додаток закривається неправильно. Ще один розробник на ім'я Джонатан Жіарскі поінформував, що додаток Facebook за замовчуванням відстежує місце розташування користувача, що вимагає чимало енергії пристрою. Більше того, один з фахівців заявив, що відключення фонового оновлення та визначення місця розташування не дає позитивного результату, клієнт Facebook все одно споживає 20% заряду акумулятора.

До слова, офіційні особи Facebook заявили про те, що знають про проблему додатку, але підкреслили, що геолокаційні служби ніяк не впливають на батарею смартфона. У даний час фахівці компанії роблять все необхідне, щоб якомога швидше усунути недоліки програми.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииЯк продовжити життя батареї?

IT-ТехнологииЯк розігнати батарею смартфона?

Новости о ЗдоровьеРанкову зарядку в центрі міста сьогодні робили ужгородці!

IT-Технологии10 самих крихітних гаджетів світу

Новости о ЗдоровьеЙога

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети