Далекобійники можуть залишитись без роботи

2 августа 2015
2566 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9947.jpg

Мільйони водіїв вантажних автомобілів, а також ті, хто пов'язаний з обслуговуванням таких машин, незабаром можуть залишитися без роботи, оскільки їх з успіхом зможуть замінити роботи

У травні цього року Daimler запустила «Натхненну вантажівку» — першу самоврядну фуру з ліцензією для тестування на відкритій трасі.

Інші виробники також працюють над аналогічними проектами, ще в 2013 році NEDO (Організація розвитку нових енергетичних та промислових технологій) протестувала можливість «караванного руху», коли група автономних транспортних засобів рухається на чолі з одним ведучим автомобілем.

Крім того, водії вантажівок є відносно «дорогими», заробляючи в середньому в США $ 40000 на рік, що робить їх робочі місця привабливими для автоматизації. Вантажівки часто їздять по довгих, часто порожніх дорогах, що спрощує автоматизацію в порівнянні з транспортними засобами, які повинні орієнтуватися в міському середовищі.

Безпека при розробці високоефективних технологічних рішень — не просто тренд, а необхідність, до чого, власне, прагнуть всі світові виробники. Volvo Trucks тому доказ:

Ідея щодо того, що роботи можуть відняти робочі місця у більшості професіоналів, лише здається тільки теоретичною. Досить розглянути фактичне число робочих місць, що знаходяться під загрозою тільки в одній галузі — наприклад, автоперевезень.

«Ми стоїмо перед погіршенням економіки цілих невеликих містечок, перед руйнуванням, подібним до того, що сталося після будівництва міждержавної системи шосе в об'їзд цілих міст», — зазначив письменник з Нового Орлеана Скотт Сантенс у своєму недавньому пості на Medium.

Він наводить безліч доказів, щоб підтримати свою заяву, починаючи з того, що сфера вантажоперевезень є найбільшим джерелом зайнятості в більш ніж половині американських штатів. Водій вантажівки — це також одна з тих професій, де людям все ще платять пристойно, навіть якщо вони не мають вищої освіти.

«Водій вантажівки — напевно, останнє робоче місце, де можна отримувати зарплату середнього рівня, при цьому маючи лише середню освіту. Далекобійники — по суті останні представники зубожілого населення, яке було зайняте у виробництві до того, як їхні робочі місця із середніми доходами були перенесені за кордон »

Водії часто допускають помилки: 330 тисяч вантажівок потрапили в аварії в 2012 році, 90% з яких сталися з вини людини за кермом. Згідно з прогнозами, автоматизація може сприяти меншому числу загиблих і поранених, в той же час зменшуючи витрати на страхування і відповідальність автотранспортних підприємств.

Звичайно, це не відбудеться відразу. Вантажівка від Daimler і раніше потребує у водії на випадок, якщо щось піде не так. Крім того, існує маса законодавчих і нормативних питань, які необхідно вирішити. Але зрушення, безумовно, почалося, і, ймовірно, цей процес завершиться в другій половині наступного десятиліття.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииВчені створили спермороботів

ОбществоСекс із жінками скоро стане примітивним

Новости Сельского хозяйстваРазработан аграрный робот Agribot 01

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети