Для пілотів створили новий передовий шолом

1 ноября 2015
1957 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10873.jpg

Британська оборонна компанія BAE Systems створила самий передовий шолом для пілотів винищувачів Striker II. Цифрова система наступного покоління забезпечує видимість в темний час доби і пропонує новітню технологію супроводу мети. Пристрій покликаний замінити традиційні прилади нічного бачення.

Striker II — це полегшений прилад нічного бачення, який передає інформацію і відображає картинку високої чіткості на склі шолома. Він усуває необхідність використовувати важкі прилади нічного бачення, які збільшують навантаження на голову і шию, тим самим обмежуючи руху пілота в кабіні. Шолом забезпечує чітку і точну передачу зображення, а також плавний перехід дня в ніч, виключаючи необхідність ручного регулювання і настройки, — заявив Пітер Косогорін льотчик-випробувач з BAE Systems.

Старший льотчик-випробувач Марк Боуен каже, що розташовані в полі зору об'єкти видно більш чітко, а сам літак проглядається наскрізь — це стало можливим завдяки зовнішнім камерам.

Як повідомляє IBTimes, використовувана тут система прицілювання є однією з найскладніших систем подібного роду, які були коли-небудь створені. Кути огляду шолома складають 40 градусів, а положення голови пілота і комп'ютера постійно синхронізуються, щоб забезпечити прицілювання без затримок — те, чого не вистачало звичайним шоломів.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети