Facebook допоможе людям справлятись з болем від розставання з коханою людиною

21 ноября 2015
1728 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11123.jpg

Популярна соцмережа Facebook почала випробування нової системи, яка буде допомагати користувачам справлятися з болем від розставання з коханою людиною.

Власникам сторінок, які в статусі прибрали позначку про відносини з тією або іншою людиною, буде запропоновано скористатися новою можливістю соцмережі, публікує The Wall Street Journal.

"Ми запускаємо тестування нових опцій, які допоможуть людям управляти своєю взаємодією з екс-партнером на Facebook після того, як відбулося розлучення. Коли користувачі змінюють значок про свій сімейний статус і пишуть, що більше не перебувають у відносинах, соцмережа пропонує їм спробувати новий сервіс ", — повідомляє представник Facebook Келлі Вінтерс.

Нова функція дозволить людям не бачити в стрічці публікації екс-партнера. З пошуку пропаде його ім'я, також можна буде заблокувати доступ до своєї сторінки або до записів і фотознімків, на яких відзначений екс-коханий. "Наша команда розробників сподівається, що нові можливості дозволять користувачам з легкістю завершувати відносини на території Facebook, а також із зручністю і почуттям контролю над ситуацією", — додала Вінтерс.

Похожие статьи:

ОбществоБред Пітт та Анджеліна Джолі розлучаються

Новости ОбществаКазаки-характерники

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

Женский разделЖінки частіше за чоловіків подають на розлучення

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети