Facebook слідкує за вами

22 сентября 2015
1869 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10367.jpg

Процес у справі Facebook відкритий в Бельгії

Судовий процес ініціювали чиновники Бельгії.

Місцева влада звинуватила соцмережу в тотальному стеженні за інтернет-користувачами. Якщо факт шпигунства вдасться довести, то ІТ-компанії з США будуть загрожувати величезні штрафи.

Про це повідомляє портал Ruposters з посиланням на британське видання The Guardian.

«Коли стало відомо, що АНБ шпигує за людьми по всьому світу, всі були засмучені. А дана сторона (Facebook) займається точно такими ж речами, хоч і іншим способом », — повідомив в ході дебатів сторін представник інтересів комісії Фредерік Дебюссер (Фредерік Debussere).

Facebook звинувачується в тому, що компанія порушує бельгійське і європейське законодавство в області недоторканності приватного життя. Уточнюється, що соцмережа відстежує і обробляє дані не тільки своїх користувачів, але і тих, хто не є ними.

Згідно із законодавством Євросоюзу, будь-якому сайту необхідно отримати дозвіл користувача, перш ніж розміщувати кеш з його браузера. Бельгійська влада загрожує Facebook щоденним штрафом в € 250 000 до тих пір, поки виявлені порушення не будуть усунуті.

«Ми покажемо суду як технологія захищає людей від спаму, вірусів та інших атак; що наші дії відповідають законодавству ЄС і практиці найпопулярніших сайтів Бельгії », — спростовує звинувачення представник соцмережі.

За ходом судового процесу спостерігатимуть також інші європейські країни. Зокрема, Нідерланди, адже у них також є питання до політики Facebook, підсумовує видання.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиВласенко заявляет, что его хотят посадить в тюрьму на два года

Новости в миреБібер зміг домовитися з охоронцем, що подав на співака до суду за побиття

Новости УкраиныРозгін Євромайдану 30 листопада. Суд виправдав Попова і Сівковича

Новости в миреУ Болівії суд відмовився дозволити аборти

Новости ПолитикиСуд відмовився замінити вирок Іващенку

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети